Нові страшилки

Нові страшилки

 / 23 квітня 2013 / Джерело: damitrianism.wordpress.com /  ,

Останнім часом ми маємо наплив страхітливих ігор. Не так давно всі збентежено тікали від Слендермена, незабаром ціла купа усяких інших жахливчиків повалиться через наші пороги.

1. Незалежні Frictional Games та британська thechineseroom обіцяють нам випустити Amnesia Machine for Pigs до середини 2013. На відміну від попередньої частини, ця “Амнезія” буде більш стимпанківською і менш готичною. Це власне мене змушує цікавитися грою. Також я щиро сподіваюся, що різноманіття ворогів зросте, як і різноманіття способів владнання проблем із ними.

2. Трошки пізніше вийде головоломка-страшилка Daylight, що розповідає історію жіночки, яка (абсолютно неочікувано) прокидається посеред порожнього шпиталю, в якому відбуваються якісь геть неприродні, майже маразматичні речі. Що тут попишеш? Як казав один оглядач Rock Paper Shotgun, я можу сам потрапити у дурку, якщо пройду ще одну гру, події якої відбуваються в психушці.

Image: http://damitrianism.files.wordpress.com/2013/04/daylight-moonlight.jpg?w=500&h=281

3. Проте компанія Red Barrels займається створенням кошмарного Outlast, який обіцяє нам таки потрапити у чергову дурку – в ролі журналіста, який копає інформацію про експерименти над пацієнтами. Запам'ятайте це: експерименти над пацієнтами. Аутласт нам намагаються представити як найстрашнішу гру в історії. Хоча речі, які відбуваються у цій грі навряд чи можна назвати буденними чи нормальними, боюся, що налякати середньостатистичного гравця буде не так і просто.

4. Ви пам'ятаєте, як я сказав трошки вище про експерименти? Так от, до Гелоуіну 2013 аргентинська Senscape обіцяє зробити Asylum (=”Психлікарня”), в якій відбуваються… так, ви правильно вгадали – експерименти над пацієнтами. На мою думку, ролик до цієї гри кращий за решту, хоча якою буде гра важко передбачити з ролику.

Image: http://damitrianism.files.wordpress.com/2013/04/ats_wallpaper1440_900.jpg?w=500&h=312

5. Krillbite Studio нещодавно оголосила Among the Sleep. Іграшка містить нетривіальну ідею зробити головним героєм 2-річну дитину, що має неабияк додати до відчуття незахищеності та принаймні частково пояснити заздалегідь причини сюрреалістичності того, що відбувається навколо. Щоправда, ми не бачимо в ролику жодних загроз, які могли би вбити нашого малолітнього героя, та і важко уявити, як розробники зможуть реалізувати смерть дитини у грі.

6. Новооголошений Evil Within уже розрекламували як творіння авторів Resident Evil. За розробку береться Bethesda. Ролик тут не лише страхітливий, але й дуже незрозумілий, що лишає сподівання на не лише страшну, але і змістовну гру. Проте, знаючи історію серії “Резидент”, мій головний страх у тому, що іграшка виявиться черговим “тупим шутером про зомбі”.

7. Поляки-аматори Acid Wizard пропонують цікавий симулятор виживання Darkwood. Суть в тому, що ви маєте забарикадуватися в будинку, використовуючи підручні матеріали. Що за ужаси такі, від яких треба ховатися в будинку посеред лісу – не ясно. Утім ролик підказує, що на нас чекають деякі квести та, імовірно, цікаві персонажі (на кшталт двигуна-п'яниці).

Image: http://damitrianism.files.wordpress.com/2013/04/steamworkshop_webupload_previewfile_131900947_preview.jpg?w=500&h=312

8. Survivor Squad – тактична стратегія/симулятор виживання в умовах зомбі-апокаліпсису. Візуально гра дуже подібна на Дарквуд, але, вочевидь, принципово інакша (і простіша) за своєю логікою. Ви збираєте загін із людей, які пережили якийсь катаклізм у підземній лабораторії, озброюєте їх і просуваєтеся через повні зомбі темні коридори. Іграшка вийде вже в травні цього року.

І це лише ті, на які я натрапив у ході щоденної перевірки новин ігрової індустрії. Себто я пропускав ті продукти, які вище охрестив “тупими шутерами про зомбі”, також, швидше за все, я бачив далеко не всі аматорські стартапи цієї тематики.

Проте цілком очевидно, що у нас попереду буде вдосталь якісних та нетривіальних кошмарів… за умови, що незалежним студіям вистачить грошей, а імениті професіонали креативно трошки напружаться, а не так, як останні кілька років.

Стаття люб'язно надана блогом «Дамітріанство».

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!