Купуючи Call of Duty, ми підтримуємо виробництво зброї

Купуючи Call of Duty, ми підтримуємо виробництво зброї

 / 13 квітня 2013 / Джерело: polygon.com /  ,

Таку думку висловлює у своєму відео ведучий PBS Idea Channel, Майк Раґнетта (Mike Rugnetta). Справа в тому, що виробники реалістичних військових шутерів, починаючи ще з 1997-го, намагаються відтворити зброю в іграх таким чином, щоб вона вела себе один в один як її реальний прототип. І все було б значно простіше, якби права на використання реальних видів зброї не належали б виробникам самої зброї.

І щоб відтворити справжню зброю у грі, розробникам цієї гри доводиться заплатити ліцензійні відрахування компанії, що володіє авторським правом на цей конкретний вид зброї. А ці кошти, в свою чергу, входять у вартість гри.

В результаті виходить, що, підтримуючи ігри із реалістичною зброєю, ми одночасно підтримуємо збройну індустрію, хоча здавалось би, це лише гра і все в ній віртуальне.

Тим, хто знає англійську, дуже раджу переглянути інші відео на цьому каналі і взагалі підписатись на нього. Там повно всього цікавого про ігри та поп-культуру вцілому.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!