В мультиплеєрі жінки терплять втричі більше образ за чоловіків

В мультиплеєрі жінки терплять втричі більше образ за чоловіків

 / 16 лютого 2013 / Джерело: mcvuk.com /  ,

Такі результати досліджень опублікували дослідники з Університету Огайо. Саме дослідження полягало в тому, що вони взяли участь у 245 мультиплеєрних матчах Halo 3 і в голосовому чаті відтворювали заздалегідь записані репліки чоловічими чи жіночими голосами, або ж мовчали. Серед реплік були лише нейтральні та позитивні висловлювання — привітання, побажання хорошої гри, вітання з успіхом і подяки за хорошу гру. 1660 реальних гравців, які не знали, що стали випадковими учасниками дослідження, показали на своєму прикладі, що жіночий голос викликає, в середньому, втричі більше агресивних реплік зі сторони геймерів ніж чоловічий або ж відсутність голосу взагалі. При тому навики гравця ніяк не міняють цього ставлення — не залежно, граєш ти краще за інших чи гірше, жіночий голос завжди привертає у твій бік більше агресії.

На думку автора статті на Gamasutra, така реакція геймерів обумовлена сучасною поп-культурою. В іграх жінки часто зображуються слухняними сексуальними об'єктами, а сексуалізований стереотип дівчини-геймера далекий від дійсності. Зруйнувати ці стерептипи можливо лише якщо геймерки перестануть боятись бути собою в онлайнових іграх, але наражатись на ненависть не хоче ніхто, за вийнятком найсміливіших та найагресивніших. Таким чином це замкнуте коло може не розімкнутись ще довго.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

Nazzer | 6 років тому | #

До речі, Сновида ж таки дійсно узявся реформувати ситуацію з сексизмом на ПлейЮей в певних аспектах. Своєю особою намагається розгортати це в якийсь менш стереотипізований бік. Ми про це вроді як говорили тут, на ДіжиФані, та цією темою стаття на ПлейЮей фактично спричинена. Тому якщо в когось є бажання сказати що Сновида кавайний чи якось виділити те що це сталось, то от http://playua.in.ua/news/pyrogy/3351-pyrohy-venera-geymerska-abo-vstup-do-pryrody-hravchyn#comments

yulia | 6 років тому | #

Почитала статтю. Попри те, що в ній повно стереотипів (стеротипи вжиті жартома — теж стереотипи), добре що така стаття є.

smurosia | 6 років тому | #

Ну вже з чим з чим, а з кавайністю сновида не асоціюється ніяким боком))

Щодо статті на плейюейінюей. Сама стаття виглядає як виправдання загальному дитячо- хлопчачому вигляду та напрямку "порталу". Мовляв, подивіться у нас тут і дівчаткам є місце! При тому, що ті ж жінки-ґеймери там не сидять як і загалом старші 25+ ґеймери, що говорить саме за себе.

Кому автор хоче щось довести тією статею незрозуміло, бо знову ж таки, цільова аудиторія "порталу" — це 15-ти річні хлопці, а подібні статті, які покликані пояснити дурненькій аудиторії (а саме такою вона виглядає, коли їй припідносять подібні "пироги"), що дівчатка теж люди є лише для "галочки" в стовпчику "які ми молодці". Ні авторові статті, ні адміністрації сайту нецікаво справді замислитись над тим, яка аудиторія їхнього сайту, що це таке, яка вона їм насправді потрібна, який матеріал треба їм надавати, яким чином, що таке портал, що таке новини, як треба писати чи оформляти статті/новини, хто має цим займатись і т.д. і т.п.

Nazzer | 6 років тому | #

«Попри те, що в ній повно стереотипів, добре що така стаття є» - аналогічні враження. Саме по собі те, що така тема піднялась на ПЮ - ну треба ж, мені вже здавалось що розмова на ДіжіФані відійде у минуле тихо.

«ні адміністрації сайту нецікаво справді замислитись над тим, яка аудиторія їхнього сайту, що це таке, яка вона їм насправді потрібна, який матеріал треба їм надавати, яким чином, що таке портал, що таке новини, як треба писати чи оформляти статті/новини, хто має цим займатись і т.д. і т.п.» - частково «так». Частково «ні». Дехто з читачів ПлейЮей був явно не вдоволений, що стаття такого змісту взагалі зявилась, бо сексистські вислови, парочка, але були у коментарях колись раніше. Тобто статтею хоча б показали загальний напрямок і підрізали язика окремим індивідам. Наскільки все тобою перераховане цікаво усій адміністрації, дійсно не знаю та дійсно дуже сумнівно що істинну роль названого більшість там усвідомлює. Але, думаю принаймні Олекса переважно усвідомлює. Хоча написав він зі стереотипами, хоча він традиціоналіст, але вважаю не робив би це якби дійсно не вважав потрібним і не бачив користі. Все ж по статті зрозуміло що автор розуміє суть того, чому треба просувати цю ідею, інакше це було б дуже добре помітно по словах. Також помітно, що він намагався зробити ідею доступною і привабливою навіть для обмежених підлітків чи прихильників жорстких стереотипів, а для цього треба смому стати на цю позцію рівності, проникнутись нею аби розумово обіграти факти для написання. Стосовно відписатись для «галочки». Олекса досить ідейна людина і він бажав би підняти рівень аудиторії, хоча ми знаємо що й він не зможе зробити це ефективно. Частково через інертність та віковий склад аудиторії, частково через інертність та неготовність адміністрації і частково через свої власні погляди, хоча саме погляди автора є ще досить продвинутими на тлі двох попередніх пунктів. Нехай написав саме для «дурненької аудиторії», але ж і з цією аудиторією треба працювати, працювати принаймні з тим чим є. Тому якусь вдячність можна йому висловити. Якби все сказане на ДіжіФані раніше вважалось повною нісенітницею, цієї статті не було б просто напросто, ніхто не приклав би жодних сил.

«Ну вже з чим з чим, а з кавайністю сновида не асоціюється ніяким боком)» - ну це був жарт звісно.

До речі, хтось поставив мінус на мій коментар у статті (вже перекрили правда плюсом), де наводились приклади про шоу «Коза» та «ТзісІзХорошо» - але ж там навіть нема мого суб'єктивного бачення, виключно об'єтивні факти про те «як все було» в реалі. Комусь не сподобалась огласка такого роду фактів, чи не згодні з їх існуванням, чи в них не вірять? Мені порою просто цікаво підбирати ті логічні доводи за котрими людина ішла вважаючи потрібним поставити такий абстрактний знак як мінус.

andrii | 6 років тому | #

Переношу статтю на головну. Вона хоч і не велика, але сама дискусія важлива і цікава. Минулого року ці всі теми почали підніматись в Америці та Європі і круто, що в нас теж трошки про це говорять.

Буду радий бачити більше більших статей з тегом «фемінізм» на цьмоу сайті :)

Riffol | 6 років тому | #

Шкода, що жінок досі не можуть нормально прийняти в онлайн-суспільстві, таке відчуття, що грають печерні люди, які при самому згадувані слова "жінка" починають рвати волосся на голові