13 речей, яких варто чекати в 2013

13 речей, яких варто чекати в 2013

/ 4 січня 2013 / 

Святкування нового року схоже на відмітку, що відділяє новий етап у житті, заставляє нас залишити в минулому події попереднього року і почати думати над тим, що чекає нас у наступному. І хоча передбачити всього неможливо, основні заплановані події вже відомі заздалегідь. Серед них найбільші ігрові шоу та виставки року, випуски нових ігрових пристроїв та релізи нових ігор. А крім запланованих подій є й такі, що просто зобов'язані статись протягом цього року.

У цій статті ви знайдете підбірку із тринадцяти найвагоміших та найцікавіших подій, що матимуть місце у 2013-му році.

Події

E3 — Electronic Entertainment Expo — найбільша у світі виставка ігор, що служить розробникам сценою для найгучніших оголошень та анонсів. Саме тут очікується оголошення приставок нового покоління, довгоочікуваних сіквелів (Half-Life 3?) та багатьох інших нових ігор. Початок події заплановано на 11 червня. Як завжди, основні прес-конференції будуть транслюватись в онлайні кількома американськими сайтами.

GDC — почнеться 25 травня. Game Developers Conference це подія, яка збирає разом величезну кількість розробників ігор з метою обміну досвідом. На ній відбувається безліч цікавих лекцій, доповідей та демонстрацій на найрізноматніші теми, пов'язані з іграми, які потім стають доступні всім бажаючим на сайті GDC Vault.

Gamescom — не тільки в США відбуваються серйозні ігрові виставки. Gamescom — найбільша європейська виставка ігор, що проводиться у Кельні, в Німеччині. Це виставка, на яку з'їжджаються геймери зі всієї Європи, щоб на власні очі помацати і власними руками побачити новинки світу електронних розваг.

Урожай Kickstarter — минулого року краудфандинговий сайт Kickstarter (що це?) зібрав безліч пожертвувань на створення найрізноманітніших ігор. Цього року ми побачимо релізи деяких із цих ігор. Серед них Double Fine Adventure та Wasteland 2. Ця подія не відбудеться за день чи два і буде дещо розтягнутою в часі, але її також варто чекати.

Залізо

Нові XBox та PlayStation — реліз нових приставок скорше за все відбудеться цього року, адже скільки ще можна відкладати. Розробники, гравці та журналісти чекали на оголошення нових ігрових платформ ще минулої та позаминулої E3. Цьогорічна виставка, можливо, покладе край очікуванням.

OUYA — нова, повністю відкрита, дешева та малогабаритна ігрова приставка, продаж якої почнеться весною, обіцяє зробити невелику революцію в індустрії.

Ігрові комп'ютери, що конкуруватимуть з приставками — це те, для чого Valve зробив повноекранний режим у Steam та портує його на Linux. Очікується, що ігрові комп'ютери відберуть частину ринку в приставок, займаючи їх місце у вітальнях геймерів, поруч з телевізором. Так каже голова Valve.

Oculus Rift — віртуальні окуляри, які зібрали більше двох мільйонів доларів на Kickstarter, обіцяють допомогти вам зануритись в ігри глибше ніж будь-коли. Невелика стаття про них є тут.

Ігри

Grand Theft Auto 5 — найочікуваніша гра від Rockstar повинна стати одним з найгучніших релізів 2013.

Watch Dogs — ця гра вразила своєю графікою всіх ще на попередній E3. Її розробляє студія Ubisoft Montreal, відома за серією Assassin's Creed.

Remember Me — добротний французький кіберпанк від третьої особи, дія якого відбувається в Парижі майбутнього, а геймплей включає в себе проникнення в чужі спогади і маніпуляцію ними.

Tomb Raider — перезапуск серії є одночасно й пріквелом. У ньому ми побачимо як молода Лара Крофт потрапляє у свою першу пригоду, з якої вона вийде іншою людиною.

Bioshock Infinite — це не просто стрілянина в стімпанковому сетінгу летючого міста Колумбія, це ще й глибокий та неоднозначний погляд на американську історію. Ось почитайте хоча б це неймовірно цікаве інтерв'ю з робзробником.

Це — лише невелика вибірка з основних подій цього року. Окрім них, нас чекає ще багато всього цікавого, а також купа несподіваних і незапланованих речей.

А чого чекаєте від цього року ви?

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

BatReg | 4 роки тому | #

Страшно чекаю "Tomb Raider". Мені сподобався новий образ Лари, де її зробили більш жіночною. Минулі частини дратували мене саме Крофт, яка була більше схожа на ляльку для того самого заняття. Але тут я побачив її у новому світлі. Я зрозумів, що перед нами може постати миле, маленьке, беззахисне пташення, яке захочеться оберігати всю гру від страшного світу. Це добре, якщо розробники зможуть це почуття тримати у грі. А у свою чергу я зробив передзамовлення гри у "Steam", чого бажаю й тим, хто теж чекає гру. :)

smurosia | 4 роки тому | #

До речі, у багатьох жінок-граців якраз ці її нові риси і викликають деяке занепокоєння, бо, хоч вона раніше і була сексі, але хоч не слабенькою беззахисною дівчинкою. :)

Мене особисто трохи займає "анчартедність" гри, де постійно відбуваються якісь драматичні падіння та поранення. Дуже сподіваюсь з цим там не переборщили.

(але я все одно на неї чекаю з нетерпінням)

BatReg | 4 роки тому | #

А якось із позитивом відношусь до "анчартедності", адже, не побоюсь сказати, мені подобається і я отримую задоволення від, прозваним у народі, "мыльного кинца". Ну, феміністки знову зможуть до чогоcь придертися, що зробили героїню беззахисною, слабкою, що саме це зачепило їхню жіночу гідність, хоча диваки теж мають право думки.) Але той факт, що вона більше не от те створіння із 4-им розміром, як на мене, дещо милий. (от так я ламаю систему :) )

Жіноча гідність і моя теж, не тільки у феміністок вона є. :Р

Коли зіграю обов'язково напишу рев'ю як від особи жіночої статі. :З

BatReg | 4 роки тому | #

Буду чекати. :D

andrii | 4 роки тому | #

Угу, прикупив собі survival edition. Мене легко заставити купити всякі спешл едішени — просто включити в нього саундтрек :)

BatReg | 4 роки тому | #

Це радує. Адже мої ровесники тільки й можуть сказати, що я деградований ідіот, який витратив 22,49 доллари на якусь гру, коли її можна буде скачати з торрента і т.д. і т.п. :D

З цього списку мене найбільше цікавлять плоди Кікстартера — Double Fine Adventure, Wasteland 2, Ouya, Feminist Frequency's «Tropes vs Women».

andrii | 4 роки тому | #

Мене все повністю цікавить :) А найбільше — виставки, конференції і анонси нових приставок.

За Кікстартер теж дуже цікаво, але я думаю, тут сюрпризів не буде і всі ігри будуть хорошими :)

BatReg | 4 роки тому | #

До речі, у цьому місяці буде CES у Лас-Вегасі, де розробники планують показати мультиплеєр Tomb Raider.

andrii | 4 роки тому | #

Цікаво. Хоча я з підозрою ставлюсь до такого мультиплеєра. Кажуть ніби, що буде командний сурвайвал, чи щось таке. Глянути цікаво, але не особливо вірю в його успішність.

BatReg | 4 роки тому | #

Теж чекаю його з обережністю, адже роблять його хлопці із Eidos Montreal, які зробили шикарний сингловий кіберпанк. (Сподіваюсь, ви здогадались назву. :) ) Там поки повідомили про три режими: Team Deathmatch, Capture the Flag та якийсь загадковий Cry for Help.

Джерело: http://www.oxm.co.uk/48858/tomb-raiders-multiplayer-detailed-tdm-objective-capture-xp-and-bleed-out/

andrii | 4 роки тому | #

Ну, глянем як вийде.

А кіберпанковий шедевр від Eidos Montreal так і не пішов на моєму компі. Всі ігри йдуть нормально, а він гальмує. Купив, але так і не пограв. :)

BatReg | 4 роки тому | #

Дивно. Але завжди є гра, яка хоче здатись унікальною для користувача, тому вона просто-напросто не запускається. :D

А я от собі на днях купив Deus Ex Collection. Буду тепер поступово згадувати цей прекрасний світ змов, підступів та імплантів.

Riffol | 4 роки тому | #

дуже чекаю на Company of Heroes 2 i South Park від THQ з інді ігор не дуже, але з нетерпінням чекаю порту Fez ну і повного виходу Don't Starve

andrii | 4 роки тому | #

А мене якраз інді дуже цікавлять. Особливо ті, що на Кікстартері почались, а ще Mew-Genics від Team Meat, Fez та кілька інших.

Я б взагалі хотів, щоб інді в наступному році почали серйозніше конкурувати з жирними проектами.

Riffol | 4 роки тому | #

ну не чекаю, бо не знаю, так вже є, що я дізнаюся про інді або під час виходу, або після, тому буду чекати на мейнстрімові проекти, але з нетерпінням пограю в інді ігри

eGeek | 4 роки тому | #

Я чекаю нових і цікавих змін. Сіквели ігор та приставок мене не надихають. Чекаю на сюрпризи, напевно.