Ubisoft розроблятиме рушій нового покоління за підтримки держави

Ubisoft розроблятиме рушій нового покоління за підтримки держави

 / 28 грудня 2012 / Джерело: polygon.com / 

На минулому тижні французька компанія Ubisoft оголосила про співпрацю з двома державними науковими організаціями у створенні ігрового рушія нового покоління. Як не дивно, цими організаціями є французький Комісаріат атомної енергетики та Національний центр наукових досліджень.

Проект отримав назву «Mango», а на його реалізацію заплановано витратити 14 мільйонів євро, з яких французький уряд забезпечить 3,5 мільйона — решта за Ubisoft. Протягом двох років працівники компанії разом із дослідниками двох вищезгаданих організацій вестимуть розробку рушія в стінах Ліонського університету. Крім того, на виділені гроші будуть залучені й сторонні спеціалісти.

Мета, з якою французький уряд долучився до цього проекту, — забезпечення нових робочих місць у французькій ігровій індустрії та створення Франції іміджу країни з передовими ігровими технологіями.

Схоже, ніби в європейських країнах планують змістити центр тяжіння ігрової індустрії із США в Європу. Так нещодавно британці вирішили знизити податки для ігор про Британію. У будь-якому випадку такі державні рішення повинні принести цікаві для всіх і корисні для європейців результати.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!