THQ задумались над випуском ігор під Linux

THQ задумались над випуском ігор під Linux

 / 17 грудня 2012 / Джерело: polygon.com /  ,

Нещодавно закінчилась акція Humble THQ Bundle, в якій кожен міг придбати декілька популярних ігор видавця THQ за власною ціною. Цікавим побічним наслідком цієї акції стало те, що Джейсон Рубін (Jason Rubin) — директор THQ — пообіцяв шанувальникам подумати над випуском Linux-версій майбутніх ігор THQ.

Справа в тому, що більшість попередніх Humble Bundle пропонували версії ігор як під Windows так і під Linux, а цього разу доступними були лише Windows-версії, що розчарувало величезну кількість покупців, які вже звикли отримувати на цьому сайті якісні ігри для Linux. Своє обурення геймери виразили на Twitter під хештегом #HumbleBundle, на що Джейсон Рубін відповів їм там же, що вже займається цим питанням.

Пізніше, даючи інтерв'ю журналу Polygon, Джейсон доповнив: «Суть, котру я виніс із безлічі твітів та коментарів відносно розродажу Humble THQ Bundle полягає у тому, що існують активні спільноти геймерів за межею домінуючих операційних систем і компанії на зразок THQ не варто ними нехтувати.»

Без сумнівів, значним поштовхом такій реакції видавця є те, що компанія Valve вже зараз активно займається перенесенням на Linux своїх ігор, а що найголовніше — свого сервісу продажу та поширення ігор Steam, який вже в цьому місяці стане доступним для відкритого тестування усіма бажаючими.

Цілком можливо, що й інші видавці вже задумались над можливістю випуску ігор під Linux, адже Valve планує не лише портувати Steam, але й випустити власний закритий ігровий комп'ютер, який, скорше всього, також працюватиме на базі Linux.

Цілком можливо, що в наступному році ми з вами станемо свідками початку справжнього континентального дрейфу ігор із закритої пропрієтарної ОС Windows на відкриту та безкоштовну Linux, що не може не тішити.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!