Гейб Ньювел: ігрові PC змагатимуться з новими консолями

Гейб Ньювел: ігрові PC змагатимуться з новими консолями

 / 10 грудня 2012 / Джерело: kotaku.com /  , , ,

Повноекранний режим Steam був лише першим кроком: якщо вірити словам начальника Valve, Гейба Ньювела, наступного року ви зможете купити зручний кімнатний ігровий комп'ютер.

У своєму короткому інтерв'ю Джейсону Шраєру (Jason Schreier, Kotaku) під час нещодавньої VGA Ньювел сказав, що Valve зараз вирішує питання як краще прилаштувати PC до вітальні. Він розповів, що відгуки на повноекранний, «телевізорний» режим Steam'а були «сильнішими, ніж очікувалось» і наступним їх кроком стане виведення із бети Linux-версії Steam і запуск повноекранного режиму і на ній, що дасть Valve більшу свободу при розробці власного апаратного забезпечення.

Він також розраховує, що в наступному році сторонні компанії почнуть продаж ігрових кімнатних PC — комп'ютерів, зібраних із урахуванням можливості підключення до телевізора та з заздалегідь встановленим клієнтом Steam. Крім того Ньювел сказав, що вони змагатимуться з приставками наступного покоління, на зразок Microsoft і Sony.

«Я думаю, більшість покупців та розробників виявлять, що PC є кращим середовищем для них,» — сказав Ньювел. «Бо їм не доведеться розриватись надвоє запитуючи „чому мої друзі у вітальні, чому мій ігровий пристрій відрізняється від інших?“ Тож, певною мірою, ми збираємось об'єднати ці середовища.»

Ньювел очікує, що багато компаній випускатимуть рішення такого типу — «Ми це зробимо самі, але від інших ми чекаємо того ж,» — каже він. Але цей пристрій від Valve може виявитись не таким відкритим і піддатливим як звичайний комп'ютер.

«Ну, звичайно ж, наше обладнання буде жорстко контрольованим середовищем,» — каже Гейб. «Якщо вам треба більше гнучкості, ви завжди зможете придбати PC з ширшою областю застосування. А людям, яких цікавить простий і зрозумілий пристрій для вітальні, наше рішення дійсно сподобається.»

«Що хорошого в PC, так це те, що кожен може спробувати збудувати власне рішення, а покупці можуть вибрати те, яке найбільше їх влаштовує.»

Джейсон також запитав Ньювела, над яким програмним забезпеченням вони зараз працюють. Не розкриваючи нічого нового, Гейб повторив, що вони працюють над рушієм наступного покоління, який буде працювати також із приставками наступного покоління.

«Сподіваюсь, це відкриє для нас деякі цікаві можливості в плані ігор,» — закінчив він.

Примітка: цей матеріал є дослівним чи частковим перекладом іншомовної статті. Оригінал читайте на kotaku.com.
Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!