Deponia: Adventure за

Deponia: Adventure за 

 / 10 грудня 2012 /  ,

У зв'язку з перемогою The Walking Dead на цьогорічній VGA захотілося написати про інакшу едвенчер, а саме про Deponia від Daedalic Entertainment. Гра отримала досить позитивні оцінки серед більшості критиків, до того ж вже вийшло продовження — Chaos on Deponia (гра складається з трьох частин).

Загалом критики зійшлись у думці, що ця гра є сучасним прикладом класичного едвенчера, та неодмінно викличе ностальгічне тепле почуття у ґеймерів. Саме про ці „збуджувачі“ сезонної ремінісценції я писатиму далі у статті.

Головний герой — самозакоханий Герой

Хто такий Руфус? Руфус — це молодий хлопчина, якому остогидло жити на планеті-смітнику під назвою Депонія. Що він для цього робить? Він майструє різні вибухово небезпечні пристрої, які не дають бідолашним жителям містечка перепочити. Для Руфусом головним девізом у цій нелегкій справі є „головне — це результат“, а вже, яким чином він його добиватиметься йому байдуже. Бо Руфус — егоцентрична та замозакохана особистість. Любить він себе більше, ніж будь-кого іншого,

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!