THQ продають свої ігри за безцінь

THQ продають свої ігри за безцінь

 / 30 листопада 2012 / Джерело: humblebundle.com /  ,

Несподіваний хід зробила компанія THQ. Вони виставили четвірку своїх, досить популярних, ігор у вигляді Humble Bundl'а — акції, в якій кожен сам вирішує, скільки платити за ці ігри. Таким чином, ви зараз можете задешево отримати Steam-верії Darksiders, Metro2033, Red Faction Armageddon, Company of Heroes (з двома аддонами), а якщо заплатите суму більше середньої (зараз це $5.51), то отримаєте в додачу Saints Row The Third! В кожну покупку також входять саундтреки всіх цих ігор.

Як завжди, можна розподілити яка частина заплаченої суми піде розробникам, яка на благодійність, а яка організаторам акції.

Хтось пожартував би про фінансовий стан THQ (він поганий), але наврят виручені гроші здатні сильно його змінити. Це просто розпродаж відшумівших хітів. Тим не менше, це перший випадок, коли видавець такого масштабу робить акцію «плати скільки хочеш» і, якщо вона стане успішною, до цієї забави згодом можуть приєднатись і інші серйозні видавці.

Оновлення: акція завершилась зібравши п'ять мільйонів доларів.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

sn1p3r | 6 років тому | #

не фанат жодної з цих ігор, тому навіть за таку ціну не куплю. от якщо такий розпродаж зробить valve.. хоча ні, всі їх ігри в мене вже є.

smurosia | 6 років тому | #

Підтримую, виглядає більше як гаражний розпродаж, з метою розчистити місце для чогось кращого і новішого.