Syberia 3 вийде через два-три роки

Syberia 3 вийде через два-три роки

 / 28 листопада 2012 / Джерело: pcgamer.com /  ,

Культовий французький едвенчер Syberia отримає довгоочікуване продовження. Видавець Anuman Interactive, який у 2009 придбав ліцензію на випуск цієї гри, повідомив про це на своїй сторінці у фейсбуку. До розробки залучено сценариста Syberia 1 та 2, Бенуа Сокаля (Benoît Sokal), який вже працює над сценарієм сіквела і завершить його протягом наступного року. Після цього гру розроблятимуть ті самі Microïds. Випуск гри заплановано на 2014-2015 роки.

З одного боку, це радісна новина для любителів жанру едвенчер і фанатів перших двох ігор серії — історія, росказана у Syberia 1 і 2, була по-справжньому неповторною. Напів-сюрреалістична подорож американського адвоката Кейт Уокер Європою та Росією у пошуках ексцентричного винахідника запам'ятовується на все життя.

З іншого ж боку, перша та друга частини розповіли цілісний, завершений та зав'язаний у тугий вузол сюжет. Продовжувати його там, де він закінчився досить складно. Крім того, Syberia 3 вийде 10 років потому як вийшла Syberia 2 (2004). Також варто пам'ятати, що ігри, написані Бенуа Сокалем після Syberia 2 — Paradise та Sinking Island — не отримали шаленого успіху.

Тим не менше, Anuman Interactive планує відродити славу Syberia, а заодно й стати одним із законодаців жанру едвенчер. Може, вони задумали якісь інновації а-ля Heavy Rain? Побачимо за два-три роки.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

smurosia | 6 років тому | #

Складно уявити, що буде у третій частині, враховуючи, що у другій не було ніяких кліф-хенгерів.