Майбутні ігри Double Fine відібрано

Майбутні ігри Double Fine відібрано

 / 27 листопада 2012 / Джерело: pcgamer.com /  ,

Нещодавно компанія Double Fine запропонувала гравцям самостійно вибрати, які ігри вона буде розробляти. Кожен охочий міг протягом тижня проголосувати за найкращі з 23-х ідей, запропонованих представниками Double Fine. В результаті цього було відібрано четвірку переможців, які вже через два тижні будуть втілені у невеликі прототипи, а згодом, можливо, доведені до повноцінного релізу. Так хто ж переміг?

На першому місці — пригодницька гра Hack ‘n Slash, проходити яку треба у досить цікавий спосіб: замість того, щоб знаходити у грі різноманітні предмети, ви знаходитимете в ній слабкі місця, та програми для зламування. Щоб просуватись грою, вам доведеться навчитись її ламати, при чому інструменти будуть цілком справжні, а не імітація у вигляді ігрових пазлів, тому, пройшовши гру, ви отримаєте початкові навички хакера.

Другим став симулятор космічної станції Spacebase DF9. Це щось на зразок SimCity, але в космосі. Вам необхідно буде розбудовувати космічну базу, жителі якої будуть реагувати на зміни в оточенні і займатись своїми справами.

Третю позицію зайняв атмосферний платформер The White Birch, у якому вам доведеться здійматись високою вежею, щоб зірвати таємничий плід із дерева на її верхівці. Особливістю гри буде загадкова, містична атмосфера, вільний для інтерпритації сюжет та альтернативні кінцівки.

Останньою ж стала ретро-фантастична гра Autonomous, в якій гравцям доведеться власноручно збирати власних роботів із знайдених запчастин. Ви не зможете напряму контролювати дії роботів, зате зможете надати їм ті чи інші риси, необхідні для вирішення конкретних ігрових задач.

Протягом наступних двох тижнів працівники Double Fine у прямому ефірі розроблятимуть робочі прототипи цих ігор, які в результаті стануть доступними для скачування учасникам голосування та піратам. Вже потім компанія буде вирішувати, які з прототипів заслуговують вкладення мільйонів доларів та місяців праці, щоб стати повноцінними ігровими релізами.

Оновлення: до переможців все-таки додали п'яту гру! Black Lake — атмосферний екшн-едвенчер, дія якого відбувається у лісі, наповненому снами тварин, що живуть у ньому. Ви граєте за дочку мисливця, яка протистоїть злу, що повстало з Чорного озера і харчується снами. Ось це вже звучить (і виглядає) обіцяюче.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

andrii | 6 років тому | #

Ха-ха! Нвіть славнозвісний розробник Пітер Молінью переживав за Black Lake!