GTA 5: чи буде PC-версія?

GTA 5: чи буде PC-версія?

 / 20 листопада 2012 / Джерело: pcgamer.com /  ,

Останнім часом в ігровій пресі з'являється багато новин про GTA 5, але всі вони стосуються лише приставочних версій гри, а про PC ніде навіть не згадується. Поки всі гадали, чому ж Rockstar забуває вказати дату виходу гри для PC, журналісти IGN запитали Дена Хаузера (Dan Houser) із Rockstar, в чому ж таки суть? На що він відповів, що випуск гри на PC знаходиться зараз під великим питанням.

«Це все, що я можу вам наразі сказати,» — відповів Хаузер. «Суть в тому, що ми — сторонній видавець. Ми не Nintendo, не Sony і не Microsoft. Ми любимо кожного з них по-своєму. Але ми робимо те, що можемо, коли є відповідні передумови для бізнесу та шанси знайти свій ринок.»

Така відповідь уже спровокувала значну хвилю обурення. І ви мабуть хочете зауважити, що PC це чудовий ринок для GTA. Але, судячи з усього, в Rockstar знають, що роблять. Вони вже випускали як ігри на PC, так і приставочні ексклюзиви (зокрема Red Dead Redemption) і скорше за все розбираються, де їм вигідніше публікуватись.

Тим не менше, хочеться сподіватись, що в Rockstar приймуть рішення на користь власників PC, адже саме цій платформі GTA завдячує своєму успіху.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

eGeek | 6 років тому | #

Дивись, там вже петицію накатали, яка зібрала 82 тисячі голосів. Всі хочуть PC-версію.

Напиши про це :)