Double Fine покажуть, як вони роблять ігри

Double Fine покажуть, як вони роблять ігри

 / 20 листопада 2012 / Джерело: humblebundle.com /  ,

Нещодавно компанія Double Fine — автори геніальної Psychonauts та багатьох інших хороших ігор — відкрила світу процес, яким у цій компанії керуються при створенні нових ігор. Як виявилось, щороку в стінах Double Fine проводиться захід під назвою «Amnesia Fortnight», що можна перекласти як «два тижні амнезії», під час якого всі працівники компанії повинні забути над чим вони зараз працюють, розбитись на невеликі групи і присвятити два тижні втіленню в життя власних ігрових ідей.

Цьогорічна двотижнівка стартує 26-го листопада 2012, але від попередніх вона відрізнятиметься тим, що за втілення ігрових ідей голосуватимуть самі гравці. Голосування вже почалось: на цьому сайті можна подивитись 23 відео, в яких розробники описують свої ігрові ідеї. Пожертвувавши невелику суму (від 1$), кожен може проголосувати за ті ігри, які б він хотів бачити втіленими у життя. Я, для прикладу, проголосував за декілька ігор, які явно не наберуть достатньої кількості голосів. А шкода, хоча зараз на перших місцях теж досить цікаві ідеї: симулятор космічної станції і гра, яку треба зламувати, щоб пройти.

Коли голосування закінчиться, почнеться власне fortnight — два тижні праці, що транслюватимуться в прямому ефірі і, результатом яких стануть чотири прототипи ігор, доступних усім, хто прийняв участь в акції.

У Double Fine не бояться експериментувати з відкритістю розробки після того як їх проект «Double Fine Adventure» отримав колосальну підтримку спільноти заробивши три з гаком мільйони доларів на порожньому місці. Відкритість, схоже, все більше стає нормою серед розробників ігор і це не може не тішити.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

CaptainIndie | 6 років тому | #

Ця компанія продовжує робити діру в загальноприйнятих бізнес-традиціях і йде своїм шляхом. Молодці, нічого не скажеш.

smurosia | 6 років тому | #

мені подобається, що дабл файн - це не просто фірма-виробник ігор, коли все що ти бачиш - це їхній готовий продукт. дабл файн - це компанія, яка дає тобі побачити магічний світ творення чогось цікавого, дотепного та дружнього. вони як шоколадна фабрика віллі вонки, де робиться щось таке, що мимоволі притягує, дивує і залишає бажання стати частиною того чарівного дійства.