Фільм Assassin's Creed на крок ближче до реальності

Фільм Assassin's Creed на крок ближче до реальності

 / 22 жовтня 2012 / Джерело: collider.com /  ,

Новини про екранізацію Assassin's Creed заслуговують бути екранізованими у самостійному серіалі. У попередній серії ми дізнались, що знаменитий актор Майкл Фасбендер (відомий як добрий робот із «Прометея») не проти б зіграти головну роль в екранізації цієї історично-фантастичної саги.

У сьогоднішній серії ж мова піде про те, що Ubisoft уклала угоду із кінокомпанією New Regency Pictures, яка погодилась фінансувати та поширювати стрічку.

Тепер Ubisoft'у залишилось всього-навсього знайти режисера та сценариста і вони зможуть приступити до пре-продакшна, а коли буде готовий сценарій то і до зйомок стрічки. Цей процес може тривати досить довго, тому радіти рано. Скорше всього, фільм вийде не раніше Assassin's Creed 4, якщо вийде взагалі.

От, наприклад, фільм по Bioshock знаходиться в, як кажуть англомовці, продакшн-пеклі ще з 2008 — то сценарист втече, то проблеми з бюджетом, то режисер не довольний насиллям в сценарії. Так і тягнеться. Чи завершиться це якимось позитивним результатом поки що невідомо.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

Nazzer | 6 років тому | #

У свій час мені дуже сподобався мультфільм Емберз - напрочуд добре закрили тему Еціо. А от кінце про батька Еціо хоч і було приємно-нетипове, зі спробою розкрити персонажі, але надто малюбюджетне аби ряд епізодів, перш за все краєвидів міста і бойових сцен, у ньому було приємно дивитись.

andrii | 6 років тому | #

Embers був прикольний, правда там китайський асасін був зайвий :) А те, що Lineage малобюджетний так це ж зовсім невеликий проект. Він не розраховувався для кінотеатрів чи телебачення.

А взагалі, чим більше вони роздувають цей франчайз, тим менше він мені подобається. Я б був радий якби третя частина з розгромом провалилась і вони б збились з випуску фільмів, карточних ігор, коміксів і т.д. і просто зробили хорошу наступну гру.

Але глянем шо буде.