Конкурс на кращу гру по творчості Ієроніма Босха

Конкурс на кращу гру по творчості Ієроніма Босха

 / 19 вересня 2012 / Джерело: venuspatrol.com /  ,

Нідерландський живописець Ієронім Босх, що жив і творив близько п'ятиста років тому, відомий своїми сюреалістичними творами на зразок «Саду земних насолод». У з в'язку із близькою п'ятисотою річницею з дня смерті Ієроніма фундація Bosch 500 оголосила конкурс на відеогру за мотивами його творчості. П'ятеро відібраних учасників конкурсу отримають по 2500 євро кожен.

Для участі у конкурсі необхідно зареєструватись на сайті та до кінця 2012 року подати ідею гри, яка б давала новий погляд на творчість Босха. На початку 2013 жюрі відбере 5 кращих ідей і їх автори повинні будуть втілити робочі прототипи ігор протягом наступних 5 місяців, по закінченню яких вони і отримають гроші. У липні 2013 буде оголошено переможця конкурсу, який повинен буде довести свій прототип до завершеного вигляду. Розробники зберігають авторське право на гру і зможуть росповсюджувати її самостійно вибраним способом.

Отже, цілком можливо, що в наступному році ми зможемо зануритись у інтерактивний світ картин Ієроніма Босха, повний гротескних монстрів, тварин і напівлюдей. Таким чином організація одночасно популяризуватиме картини середньовічного майстра і демонструватиме можливості відеоігор як мистецького засобу — благородна справа, як не крути.

Головне, щоб ігри були достойними, ато ще зомбі-шутера в світі картин Босха нам не вистачало.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

CaptainIndie | 6 років тому | #

Вау! Це ж треба…

Один чувак гру по Кафці робить, а тут по Босху конкурс. Ігровий ренесанс прямо якийсь.

Класичне мистецтво проникає в ігри.

andrii | 6 років тому | #

Ми живем в цікавий час коли ігри як засіб медіа тільки починають здобувати світову увагу.