Steam продаватиме програми вже з 5 вересня

Steam продаватиме програми вже з 5 вересня

 / 9 серпня 2012 / Джерело: destructoid.com /  ,

Valve офіційно оголосив про початок розповсюдження не-ігрового програмного забеспечення починаючи вже з 5 вересня. Їх уже підозрювали у подібних намірах і ось вони підтвердились офіційним анонсом. У Valve не кажуть який саме софт буде продаватись на Steam, але судячи по попередніх витоках можна здогадатись, що це буде все від бухгалтерського обліку до редагування зображень. Тобто, абсолютно будь-який софт.

Крім того, після запуску нової функції вони дозволять розробникам додавати свої програми на Steam через Steam Greenlight, що поповнить бібліотеку програм розробками безлічі незалежних розробників.

«40 мільйонів геймерів, що складають аудиторію Steam зацікавлені не лише в іграх,» — говорить Марк Річардсон (Mark Richardson) із Valve. «Вони розповіли нам, що хотіли б бачити більше софту на Steam, тож у відповідь на це прохання ми розширюємо наші функції.»

Особисто в мене враження, що продаж програм повинен обмежитись рамками близьких до ігор програм, або програм з легким та зрозумілим інтерфейсом, але глянемо, що задумали в Valve. Невже вони зібрались конкурувати з магазинами програм на MacOS та Windows 8?

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

eGeek | 6 років тому | #

Вони зібрались прорватись на зовсім новий ринок. Це ж просто капець.

Навіть якщо їм не вдастся по-справжньому конкурувати на ньому, у будь-якому випадку вони зароблять на цьому непогані гроші.

Особливо якщо вони застосують для програм свої системи знижок та інші ходи, які вони використовують для ігор.

Крім того це буде новий спосіб для незалежних розробників публікувати своє програмне забезпечення.

Я хоча і далекий від економіки і всяких ринкових штук, але мені буде безмежно цікаво спостерігати як Valve буде вести себе на ринку програмного забеспечення. Мені здається, вони сильно покращать життя покупцям, розробникам і, звичайно ж, собі.

Одним словом, чекаю з нетерпінням 5 вересня.