Книжки перейшли межу цифрової дистрибуції. Ігри на черзі

Книжки перейшли межу цифрової дистрибуції. Ігри на черзі

 / 8 серпня 2012 / Джерело: mcvuk.com /  ,

Компанія Amazon доповіла, що покупці Великобританії вперше почали надавати більшу перевагу цифровім версіям книжок над фізичними. На кожні 100 проданих матеріальних книжок приходиться 114 цифрових.

Окрім того, перехід Amazon на цифриву дистрибуцію приніс вигоду не лише видавцю, але й безлічі незалежних авторів, яким він дав можливість публікуватись на платформі Kindle.

«Британські покупці частіше обирають книжки для Kindle чим друковані видання, хоча наші продажі друкованих книжок продовжують зростати,» — стверджує президент європейського відділу Kindle, Джоріт Ван дер Мюлен (Jorrit Van der Meulen).

«Цієї планки ми досягли в США менш ніж за чотири роки після випуску Kindle, тож досягти її всього за два роки в Англії є досить поважним результатом, який показує наскільки швидко британці переходять на Kindle.»

Порівняння з ігровим ринком очевидне, оскільки поява iOS та цифрової дистрибуції на приставках таким же чином вдихнули свіже життя у вмираючий колись сектор інді розробників.

Тож наскільки скоро ми можемо очікувати перевагу цифрової дистрибуції ігор над фізичною? Це, нажаль, достеменно не відомо.

Дані по цифровому продажу тримаються в секреті видавцями та власниками платформ (не кажучи вже про неймовірну фрагментацію цифрового ринку ігор), через що ми можемо лише чекати коли окремі компанії вирішать за потрібне поділитись з нами поділитись цією інформацією.

Чи може, судячи по закриттю фізичних магазинів в розвинених країнах, цифровий продаж вже давно взяв верх?

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

eGeek | 6 років тому | #

Те, що книжки переходять на цифрову дистрибуцію це чудово. Єдине що в нас, в Україні з цим проблеми. Цифрова дистрибуція фактично не можлива через піратство, а українські видавництва помирають через непопулярність української книжки порівняно із книжками завезеними з Росії. Цілком можливо, що скоро українську книжку буде остаточно втрачено.

Не буду розписувати, все ж ми на ігровому сайті, але ця ситуація досить сумна, хоча взагалі явище цифрової дистрибуції книжок та ігор дуже позитивне. Виграють незалежні автори, що круто.