Нотч незадоволений монополією Steam

Нотч незадоволений монополією Steam

 / 27 липня 2012 / Джерело: pcgamer.com /  ,

Розробник Minecraft, Маркус Перссон (Markus Persson), відомий під ніком Нотч (Notch), раніше вже пояснював чому Minecraft немає на Steam. Його основним аргументом було те, що ця платформа заганяє розробників у певні рамки. З того часу пройшов рік і Steam сильно розширив свободу розробників.

Тим не менше, Нотч досі не задоволений платформою. Крім того, Minecraft зараз і без Steam продається краще ніж будь-коли, приносячи мільйон доларів з продажу кожних три дні. Крім того Нотч висловив своє занепокоєння через монополію Steam.

«Попри те, що я дуже люблю Steam, я дещо переживаю за PC як ігрову платформу, 30% проданих ігор на якій зараз контролює одна компанія. Я сподіваюсь на майбутнє, в якому більше ігор зможуть публікуватись самі, просуваючись завдяки соціальним мережам та друзям. Можливо, ми зможемо якось посприяти такому розвитку подій? Не знаю. У всякому випадку, ми можем надихнути когось на само-публікацію.»

«Тільки нещодавно ми вирішили стати настільки незалежними, наскільки це можливо і відмінили один неоголошений проект, над яким працювали з іншою компанією. Нас чекає цікаве майбутнє.»

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

rar | 6 років тому | #

Зі всіх статай що прочитав про ноча я зрозумів що він дуже скупий))))

andrii | 6 років тому | #

Доречі, навпаки. Він роздає тисячі доларів на роспродажах Humble Indie Bundle, жертвує величезні суми на проекти на Kickstarter, які йому подобаються.

Якби він був скупим, то навпаки поспішив би випустити свою гру на Steam. :)

rar | 6 років тому | #

Ну ну,5 тисячдоларів раз пожертвував на інді і все.А знижок на менкрафт ніколи небуло =)

Такшо все відносно,як на мене, він дуже скупий.