Український фільм «Гамер» отримав міжнародну нагороду

Український фільм «Гамер» отримав міжнародну нагороду

 / 21 липня 2012 / Джерело: zaxid.net / 

Нещодавно було оголошено переможців Одеського міжнародного кінофестивалю, одну з спеціальних нагород на якому здобув український фільм «Гамер» (англійська назва — «Gaamer») режисера Олега Сенцова. Крім того цей фільм отримав диплом Міжнародної федерації кінопреси. Члени журі одноголосно вирішили, що цей фільм вартий уваги за витриманість та цікаві візуальні рішення.

Судячи з опису, у фільмі йдеться про провінційного кібер-спортсмена, який закинув навчання і конфліктує з мамою, але завдяки власним зусиллям займає друге місце на світовому турнірі. Чи змінить це щось у його подальшому житті? Про це і йтиметься у фільмі. Принаймні я так сподіваюсь, що раз вже цей фільм отримав ці престижні нагороди, то він не зведеться до банального кліше, коли лузер стає чемпіоном.

Також хотілось би вірити, що фільм уникає поширених стереотипів про відеоігри, але тут вже особливо нема на що сподіватись, геймери у фільмах — це завжди асоціальні фанатики і «Гамер» тут, мабуть, не вийняток. Але щоб судити варто його переглянути.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

andrii | 6 років тому | #

Цікаво б глянути, що за фільм..

eGeek | 6 років тому | #

Не думаю, що можна чекати чогось хорошого від фільма про «геймера», який бавиться в «стрілялки», свариться з мамою і тд. Але б собі скачав глянути. Хто знає де є?

sn1p3r | 6 років тому | #

Що за фільм? Перший раз чую. Варто дивитись?