Valve розповів про плани стосовно Linux

Valve розповів про плани стосовно Linux

 / 17 липня 2012 / Джерело: blogs.valvesoftware.com /  , ,

Нарешті Valve офіційно розповів про те, що вони роблять і що збираються робити в плані портування своїх ігор та клієнта Steam на операційну систему Linux. Для цього вони відкрили новий блог, у якому писатимуть про свої досягнення в цій сфері. Перший пост цього блогу тамує спрагу всіх, хто раніше перебивався неофіційними даними та слухами.

Йдеться там про те, що рік тому декілька працівників Valve сформували команду, що портуватиме Steam та Left 4 Dead на Ubuntu 12.04. Вони вибрали саме Ubuntu через його популярність та через необхідність вибрати один конкретний дистрибутив для розробки — коли все стабільно працюватиме на Ubuntu, вони займуться оптимізацією й під інші дистрибутиви.

За цей рік вони портували всі основні функції Steam та повністю портували Left 4 Dead, але працює він дещо повільніше чим під Windows. В найближчих планах — повністю портувати весь функціонал Steam, оптимізувати Left 4 Dead до рівня Windows, а потім вже портувати й інші ігри.

Valve сподівається на підтримку Linux спільноти, очікує корисних порад і коментарів зі сторони знавців Linux, а також пропонує таким знавцям влаштуватись у Valve на роботу. Свій Linux-блог вони обіцяють регулярни поновляти новинами про перебіг розробки.

Схоже, що робота йде повним ходом і ми таки побачимо Steam на Linux вже цього року.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

andrii | 6 років тому | #

Хороша новина. На головну!

ben_s | 6 років тому | #

красава! як тільки вони випустять стім і свої ігри на лінукс, тисячі геймерів зможуть нарешті відмовитись від віндовса. багато фанатів валв перейдуть на лінукс і цим заставлять інших розробників теж на нього перейти.

є шанси, що за наступних пару років віндовс, як ігрова платформа, почне сильно втрачати репутацію

spaceman | 6 років тому | #

Щось повільно вони працюють. Вже дуже давно пора було це зробити.

Але навіть сама ця новина заставить розробників, які продають свої ігри на стімі задуматись про випуск лінукс-версії.

Буде цікаво глянути коли це все запуститься. Я б собі навіть убунту поставив на віртуалку, щоб перевірити ))

CaptainIndie | 6 років тому | #

Поскорше би…