Aliens: Colonial Marines і продовження теми фемінізму

Aliens: Colonial Marines і продовження теми фемінізму

 / 5 липня 2012 / Джерело: destructoid.com /  ,

Продовжуючи розпочату мною на цьому сайті тему фемінізму у відеоіграх спішу розповісти про невеликий скандал довкола гри Aliens: Colonial Marines. Як виявилось, у грі не буде жодного жіночого персонажа за якого можна було б грати в мультиплеєрі. Не те, щоб це велика проблема, в багатьох шутарах їх нема. Просто у всіх фільмах Aliens завжди були присутні хороші жіночі персонажі: Ріплі, Васкез, Ферро, Дітріх, дівчинка Ньют. Доречі, не тільки Aliens, але й інші фільми жанру military sci-fi (військова наукова фантастика) зображали жінок рівноправними чоловікам — це одна з «фішок» жанру. Тому закономірно, що жінки які люблять цей франчайз сподівались побачити жіночих персонажів і в грі.

Ви тільки не подумайте, що хтось зробив із цього проблему. Бажаючі бачити жіночих персонажів у грі просто склали невеличку петицію в інтернеті (яка скорше за все нічого не змінить) і пропонують підписати її тим, хто хоче бачити у грі жіночих персонажів. Ніхто не обурюється, ніхто не злиться і ні на кого не нападає. На момент написання статті кількість підписів сягнула всього 1200.

Західна преса тепло ставиться до такої ідеї і сприяє її поширенню. Тим не менше низька культура багатьох геймерів породжує на світ отакі статті. «Толерантность крепчает» каже російський ресурс overclockers.ru, прирівнюючи цим висловом толерантність до маразму. Трошки шкода, що жінкам-геймерам доводиться терпіти таку зневагу, але я сподіваюсь, що ця тема буде отримувати все більший розголос.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

andrii | 6 років тому | #

О. Супер. На головну!

yulia | 6 років тому | #

Велике спасибі!

eGeek | 6 років тому | #

Доречі да, ця фішка що в космічному десанті і взагалі в майбутньому були жінки дуже крута! Це ніби в вісімдесятих придумали і потім воно було в деяких фільмах і іграх. В старкрафті вон та сама тема — віськова фантастика, там теж були жіночі персонажі в межах військових дій.

І взагалі фантастика. Елен Ріплі з чужого і Сара Конор з термінатора були найпотужнішими жіночими персонажами. Я трошки сумую за жінками у фільмах, які можуть за себе постояти і при цьому не є тупими манекенами для демонстрації грудей і не стараються в кожному кадрі бути гламурними. Словом, як справжні люди.

Правда от щодо цеї конкретної гри, то мабуть я її взагалі грати не буду. Не цікава вона мені і мультиплеєрні моделі не заставлять мене нею зацікавитись. Так що, хай щастить з петицією.

yulia | 6 років тому | #

А ще в тій росіській статті жахливі коментарі:

«Хорошо, что мы живем еще в России, где негры - это негры (а не всякие там, афро-американцы, кстати, ведь у них же раса так и называется - негроидная), пидoры - это пидoры (как были пидoрами, так пидoрами и останутся. Сидят у себя в хатах, никто их не трогает, а как только на улицу высунутся с попыткой защитить свои "права" - первый пойду бить их), а женщины - это женщины, которые красятся, делают маникюры и готовят есть. А при попытке заявить о равенстве прав, пусть тогда сами меняют видеокарты в своих компьютерах, настраивают маршрутизаторы, а заодно и на шахты идут уголь добывать.

Совсем уже на западе нюх потеряли. Давно видать у них войны не было, куда кстати, я бы с радостью этих феминисток "пушечным мясом" отправил бы первым эшелоном. Сразу уткнутся, да по кухням разбегутся, утки недоделанные. Клювы отрастили крякать, а мозгов как у голубя.

P.s. Прошу прощения у админов, за столь негативное и грубое сообщение - готов понести наказание.»