Sony купила Gaikai і можливо застосує його в PlayStation 4

Sony купила Gaikai і можливо застосує його в PlayStation 4

 / 3 липня 2012 / Джерело: kotaku.com /  ,

Сервіс Gaikai є прямим конкурентом OnLive — обидва вони є «хмарними» сервісами, тобто пропонують запускати ігри на своєму масиві потужних серверів («хмарі»), а гравцю через інтернет передавати тільки відео та звук, не вимагаючи таким чином від нього купівлі дорогого комп'ютера чи приставки. Таким чином можна навіть на мобільному телефоні грати Crysis — лиш би інтернет-з'єднання було хороше.

І ось зараз компанія Sony, а точніше її підрозділ Sony Computer Entertainment, що займається приставкою PlayStation придбав компанію Gaikai за 380 мільйонів доларів. Це значна сума і судячи по всьому в Sony вже є готовий план по застосуванню цього сервісу.

Поки що ніхто не знає точно, але ймовірно, що наступна приставка PlayStation використовуватиме цей сервіс. Можливо й самої приставки не буде — будуть ігри, які можна грати хоч через телефон, хоч через телевізор, хоч в вікні броузера. Але такий хід подій малоймовірний в найближчому майбутньому, адже не у всіх є швидкісний та стабільний інтернет. Gaikai вимагає швидкість зкачування більшу за 5 мегабіт.

Більш ймовірно, що наступний PlayStation буде запускати ігри сам, але дозволятиме грати ті ж ігри на інших платформах (наприклад PSVita) через сервіс Gaikai. Також можливо, що сервіс дозволить грати у ігри старіших приставок Sony.

В будь-якому випадку угода між Sony та Gaikai є багатообіцяючою і ми можемо розраховувати на щось по справжньому нове та потужне.

Варто нагадати що, згідно слухів, наступна приставка PlayStation носить кодову назву Orbis і вийде в продаж у сезон свят 2013 року.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

sn1p3r | 6 років тому | #

Ніколи про Gaikai не чув, але звучить так, ніби це дуже важлива покупка для Sony. Сподіваюсь, вони не наламають дров.

kitano | 6 років тому | #