«Meet the Pyro» вже в мережі. Трошки історії та інші відео серії

«Meet the Pyro» вже в мережі. Трошки історії та інші відео серії

 / 27 червня 2012 /  ,

Сьогодні Valve, як і обіцяв, виклав в мережу останнє відео про персонажів Team Fortress 2. І оскільки це відео завершує серію «Meet the Team», я зібрав в одному місці всі відео цієї серії і трошки історії про них. Якщо вам не терпиться подивитись «Meet the Pyro», дивіться в кінець статті.

Серія «Meet the Team» почались із того, що Valve вирішили вслід за трейлером гри Portal якось прорекламувати й Team Fortress 2, а заодно наочно продемонструвати та випробувати можливості мімічної системи рушія Source, на якому працює гра. Першим відео стало «Meet the Heavy» у якому спеціаліст по важкій вогнепальній зброї, Хеві, розповідає про свою роботу. Насправді ж монолог Хеві складається фактично з одних тільки реплік, записаних при кастингу актора на цю роль. Зате міміка і анімація яку наклали аніматори на цей голос заставила глядачів порівнювати це відео з анімацією Pixar. Рушій Source має дуже точну та іноваційну систему міміки, через що емоції кулеметника були передані не гірше чим у якісному мультфільмі.

Зверніть увагу на його обличчя — саме йому була приділена найбільша увага у цьому відео.

Це відео стало настільки успішним, що у Valve вирішили продовжити серію і розповісти таким чином про інших персонажів гри. Наступним відео серії стало знайомство з Солдатом. Це відео, як і попереднє, складалось із монолога персонажа та демонстрації його на полі бою. А також із фірмового гумору гри.

Далі, притримуючись того ж формату вони випустили «Meet the Engineer», ролик у якому Інженер розповідає про свою найсильнішу сторону: будівництво турелей.

Наступним вийшло відео «Meet the Demoman», про підривника. Його сильною стороною є не тільки вміння класти вибухівку, а й те, що він чорношкірий одноокий шотландець:

Після цього вийшло відео про Скаута (чи Розвідника), особливостями якого є висока швидкість, подвійний стрибок та володіння бейзбольною битою:

Потім у Valve вирішили пожартувати і зробили відео про бутерброд, «Meet the Sandvich». Цей бутерброд фактично є зброєю персонажа Хеві у грі, а за словами Еріка Вулпоу (Eric Wolpaw), сценариста гри, це відео було створене для оправдання бутерброда у якості ігрової зброї. Крім цього Ерік стверджує, що ці відео створювались не так для реклами як для того, щоб нагадати самим розробникам про головні якості і характери персонажів.

Після цього вийшов ролик про Снайпера. Жарт, використаний у ньому також вплинув на гру: банки із сечею, які з'явились у цьому відео пізніше стали однією із зброй Снайпера.

Згодом вийшов ролик про про Шпигуна. На відміну від усіх попередніх він вже не був виконаний у формі монолога. Його сценарій був значно продуманішим і кінематографічнішим. Valve впритул наблизився до створення професійної анімації.

Тримаючи високо поставлену планку якості наступним вийшов «Meet the Medic» у якому демонструється співпраця Медика та Хеві, яка дуже часто зустрічається у самій грі. Цей ролик також частково пояснив яким чином працює здібність Медика під назвою ÜberCharge, яка дає тимчасове безсмертя вибраному товаришу по команді.

Після виходу цього ролика всі з нетерпінням чекали завершального «Meet the Pyro» і ось він вийшов. Трошки коротший за попередній, але не менш якісний ролик знайомить нас з Підпалювачем (Піроманом? Пайро?) та дещо відкриває завісу над його баченням оточуючого світу. Разом з випуском цього відео Valve анонсували Source Filmmaker — інструмент, на якому створювались ці ролики і який заслуговує окремої статті.

По цій серії відео можна побачити як росте якість анімації Valve. І схоже, що Valve не збирається з нею зав'язувати не дивлячись на те, що всі класи вже представлені. Ми вже писали, що Valve співпрацює із анімаційною студією у створенні нового мультфільму. Крім цього нам ще залишилось дізнатись над чим вони працюють разом із телеканалом Adult Swim.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

eGeek | 6 років тому | #

Круто! Дуже круто!

ben_s | 6 років тому | #

Я не фанат TF2 (хоча деколи шпіляю), але відео дуже чекав. Тепер тішусь і передивляюсь по кругу. Красота, з якого боку не дивись. Там в коментах відео Валву радять більше не мєлочитись і зняти повноцінний фільм по ТФ2 для кінотеатрів. Чо, я б сходив…

spaceman | 6 років тому | #

Ох молодці!

Я бачу, багато американських фанатів не довольні, а як на мене, відео майже ідеальне, на другому місці після медика.

Всім треба було щоб pyro зняв маску, показав копію паспорта, відбитки пальців і заодно розповів хто такий g-man.

Недомовки як елемент сценарію тим і хороші що підживлюють цікавість та заставляють мозок додоумувати свої версії!

rar | 6 років тому | #

Останє відео дуже круте,особливо та частне де все "в розових тонах" =)

sn1p3r | 6 років тому | #

Всі відео дуже круті і дійсно видно як якість іде по зростаючій. Я чекаю від валва ще мультфільмів.