Valve пропонує встановлювати Steam в школах

Valve пропонує встановлювати Steam в школах

 / 22 червня 2012 / Джерело: pcgamer.com /  ,

Компанія Valve запропонувала навчальним закладам використовувати свої ігри для навчання дітей у молодших класах. Для цього вони розробили спеціальну версію свого сервісу Steam під назвою Steam for Schools (Steam для шкіл). Це безкоштовна, обмежена версія Steam, з якої видалений весь функціонал, що не потрібен для навчання. Наразі єдиною грою у Steam for Schools є Portal 2 з редактором карт.

Таким чином Valve пропонує школам безкоштовно використовувати гру Portal 2 та її редактор для побудови нескладних та цікавих уроків з фізики та математики.

Як на мене, то план Valve полягає не в тому щоб когось чомусь навчити, а в тому щоб поповнити молодими новобранцями і без того гігантську армію своїх фанатів. Тим не менше, Portal 2 дуже хороша і якісна гра яка якщо і не навчить то хоча б трошки підніме підростаючому поколінню естетичну планку в плані сприйняття відеоігор.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

yulia | 6 років тому | #

А що, класно придумано!!

sn1p3r | 6 років тому | #

Вчитись в школі треба, а не ігри бавитись. потім дивуються звідки беруться жарти про тупих американців…