Відеопроект про роль жінок в іграх спровокував хвилю ненависті

Відеопроект про роль жінок в іграх спровокував хвилю ненависті

 / 15 червня 2012 / Джерело: feministfrequency.com /  ,

Нещодавно Аніта Саркесян (Anita Sarkeesian), американський медіа-критик, вирішила зняти серію відео роликів про те, яку роль відводять відеоігри жінкам. Вона вже робила подібний проект про жінок в поп-культурі і через його популярність вирішила оглянути й відеоігри. Щоб зібрати кошти вона відкрила проект на Kickstarter і зняла відео (під катом), у якому коротко пояснила суть проекту і закликала бажаючих підтримати його фінансово.

Але крім підтримки Аніта отримала у відповідь величезну лавину гніву, ненависті та погроз. У тисячах коментарів до цього відео її порівнюють з Гітлером, погрожують зґвалтуванням та вбивством, не кажучи вже про звичайні сексистські «жарти» про місце жінки на кухні. Аніта стверджує, що будь-які проекти про жінок часто викликають подібну реакцію, що і доводить потрібність цих проектів.

Тим не менше, завдяки цій хвилі злоби проект висвітили кілька відомих ігрових ресурсів, і в результаті він отримав підтримку значно більшу тої, на яку розраховувала авторка. Буквально за декілька днів було зібрано більше ста тисяч доларів замість запланованих шести.

Одне не зрозуміло, звідки стільки ненависті у чоловіків-геймерів до жінок?

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

yulia | 6 років тому | #

Нещодавно описала це явище більш докладно у своїй статті.

Чекаю на першу серію!

kitano | 6 років тому | #

Актуальна стаття. Цікаво чи вдасться їй добитись хоч якоїсь зміни ситуації.