Нова Лара Крофт викличе у вас співчуття

Нова Лара Крофт викличе у вас співчуття

 / 12 червня 2012 / Джерело: kotaku.com / 

Продюсер нового Tomb Raider, Рон Розенберг (Ron Rosenberg) відповів сайту Kotaku на декілька запитань про новий образ головної героїні гри — Лари Крофт. Однією з головних відмінностей від попередніх ігор серії є те, що цього разу ми гратимемо за молоду Лару, ще не загартовану в боях, більш слабку та вразливу.

«Можливість побачити її як людину для мене більш приваблива, ніж сексуалізований образ минулих ігор», — каже Рон. «Вона фактично стає героєм з нуля… Ми розвиваємо її персонаж і, як тільки вона стає більш впевненою в собі, ми знову її ламаємо.»

В новому Tomb Raider Ларі Крофт прийдеться не солодко. Її кращу подругу викрадуть, а саму її, за словами Розенберга, спробують зґвалтувати: «Вона буквально перетвориться у загнаного звіра. Їй доведеться робити вибір: боротись чи загинути».

Досить похмурий сюжет як на пригодницьку гру типу Tomb Raider, але Розенберг переконує, — «Ми не намагаємось шокувати людей просто, щоб шокувати. Ми хочемо розповісти хорошу історію походження».

А от якщо судити по коментарях до статті на Kotaku, то у гравців (в тому числі жіночої статі) такі зміни не викликають захвату. На їх думку, раніше Лара була хоч і занадто сексуалізованою, але сильною, а в новій грі вона апелюватиме до чоловічої аудиторії слабкістю та бажанням її захистити, що ніяк не додає її образу самостійності, та просто змінює одні стереотипи іншими.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

yulia | 6 років тому | #

«у гравців (в тому числі жіночої статі) такі зміни не викликають захвату»

Ну звичайно. Це ж просто п…ць якийсь! Згвалтування жінки як поворотний елемент сюжету. Подивилась би я як би такий елемент вплинув на життя розробників гри. Жертвам насилля ще довго важко прийти в себе, а деякі й все життя живуть з психологічною травмою!