Перший експеримент Пітера Моліно

Перший експеримент Пітера Моліно

 / 8 червня 2012 / Джерело: pcgamer.com /  ,

Уявіть собі гру, в якій є лише біла кімната та чорний куб посередині неї. У вас в руках долото і ви знаєте, що в кубі знаходиться щось дуже цінне та вражаюче. Щоб розколоти куб потрібно вдарити по ньому долотом незліченну кількість раз, відколоти від нього побільше шматків, зробити тріщини поглибше. Крім того, ця гра соціальна і ви можете бачити тріщини та розколи зроблені іншими гравцями. Тобто розколювати куб будуть спільними силами гравці зі всього світу. От тільки вміст куба відкриється тільки одній людині — тій, яка нанесе останній, вирішальний удар. А ще, ви можете купити сильніше долото і отримати більше шансів на перемогу.

Саме так виглядатиме нова експериментальна гра Пітера Моліно, одного з найвідоміших розробників ігор в світі.

Пітер Моліно (Peter Molyneux) — власник багатьох нагород в ігровій галузі, в якій він працює понад 30 років. Нещодавно він залишив пост керівника Lionhead Studios (підрозділу Microsoft), який посідав близько семи років і заснував власну невелику студію: 22 Cans. Пояснив таке рішення Пітер бажанням створювати щось нове, а не продовжувати випускати сіквели Fable, чим він змушений був займатись в Lionhead. Зокрема Пітер пообіцяв, що 22 Cans буде багато експериментувати з можливостями ігор.

І ось з'явились новини про перший експеримент студії: гра Curiosity (допитливість). У цій грі гравцям зі всього світу пропонується спільними зусиллями розколоти загадковий чорний куб. Кожен гравець бачить тріщини і розколи зроблені іншими. Інша ж складова експерименту це те, що за абсолютно безглузду суму в 50 000 фунтів (понад 600 000 гривень) можна купити в сто тисяч раз потужніше долото. Пітер відмічає, що ця ціна дійсно божевільна, але такий експеримент дозволить виявити на які жертви люди можуть піти заради цікавості. Чи буде це одна людина чи може група людей, яка зкинеться грошима? «Це не спосіб заробити; це експеримент в психології та монетизації,» — сказав Моліно журналу New Scientist.

Після певної кількості ударів долотом куб розкриє дещо «дійсно вражаюче, повністю унікальне» гравцю, який нанесе вирішальний удар.

«В цьому світі буде лише один чорний куб, а всі хто стукають по ньому та відколюють його шматки намагатимуться дізнатись що ж всередині. Я нікому не скажу що там.» — пообіцяв Пітер журналу Edge.

«Ми повністю покладаємось на соціальні медіа,» — пояснив він. «Як гравець доведе свою перемогу? Це саме по собі стає цікавим аспектом експерименту.»

Наступний експеримент Пітера послідує за Curiosity. Ці експерименти будуть допомагати йому зібрати інформацію та дослідити можливості ринку для його великого проекту, який планується до випуску за два роки.

Одна з мрій Пітера — створити штучний інтелект, який би міг придумувати особливий та незабутній сюжет гри для кожного гравця, відштовхуючись від особливостей цього гравця.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

eGeek | 6 років тому | #

Якщо чесно, не знаю хто це, але видимо, важлива людина в індустрії. Звільнився та вдарився в іновації. Чорт його знає чи вийде в нього щось, але буду радий, якщо він мене здивує.