Watch Dogs

Watch Dogs

 / 6 червня 2012 / Джерело: ign.com /  ,

Одним з найцікавіших та найнесподіваніших анонсів цьогорічної E3 стала гра Watch Dogs від Ubisoft. Її показали вперше після двох років розробки студією Ubisoft Montreal. Ласкаво просимо під кат для перегляду трейлера та геймплею гри.

Судячи з цих відео, гра буде крутою у всіх розуміннях цього слова. По-перше, сюжет та атмосфера відразу справляють враження непоганого сучасного кіберпанку. Гра відбувається у недалекому майбутньому, коли всі аспекти керування містом виконує один комп'ютер, а головний персонаж — хакер, який використовує міську мережу для того, щоб підслуховувати будь-чиї розмови, знаходити компромат на ворогів, глушити електроніку та створювати ворогам перешкоди за допомогою маніпуляцій з різноманітною електронікою.

По-друге, геймплей, схоже, буде давати вам можливість користуватись цими хакерськими можливостями де і коли завгодно. Місто Windy City (віртуальний аналог реального Чикаго), за словами розробників, перетворюється на зброю у ваших руках. А ще відео натякає нам, що головних персонажів буде декілька і, згідно сюжету, ми будемо грати по черзі за різних персонажів, які працюють в одній команді.

По-третє, графіка виглядає просто чудово. Переконайтесь самі, подивіться геймплейне відео під катом. Журналісти спершу вирішили, що гра планується до релізу на ще невипущених приставках наступного покоління. Розробники зізнались, що на прес-конференції гра була запущена на потужному комп'ютері, але вийде вона на PC, Xbox та PlayStation 3, а щодо наступного покоління, голова Ubisoft, Ів Гілмо (Yves Guillemot), відповів: «Подивимось».

Ознайомче відео:

Демонстрація геймплею:

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!