Про прес-конференцію Sony на E3

Про прес-конференцію Sony на E3

 / 5 червня 2012 /  ,

Останньою прес-конференцією на сьогодні була прес-конференція Sony. Хто не зміг подивитись пряму трансляцію має нагоду подивитися запис тут. Далі коротко про те, що на ній відбулось.

Девід Кейдж (David Cage), засновник компанії Quantic Dream (відому через Heavy Rain), анонсував свій новий проект — Beyond. Також Sony показали файтинг All-Stars Battle Royale, анонсували Assassin's Creed: Liberation для PSVita (з дівчиною-асасіном в головінй ролі), показали морський бій в Assassin's Creed 3, продемонстрували інтерактивний проект Wonderbook, показали пріквел God of War: Ascension, а завершили все дивовижно красивим геймплеєм Last of Us.

Особливої уваги заслуговує проект Wonderbook, який за допомогою доповненої реальності перетворює паперову книжку в інтерактивну історію, а самі історії (теоретично) випускатимуться як окремі ігри, що дає авторам можливість вкласти безмежну кількість історій в одну паперову книжку. Дивно, що ніхто не додумався до такої простої ідеї раніше. Першою ж продемонстрованою книжкою-грою стала Book of Spells від авторки книжок про Гарі Потера, Дж. К. Роулінг.

Загалом, Sony робить все те ж, що й Microsoft та Nintendo — поповнює асортимент ігор на своїх платформах, додає нові мережеві можливості, розширює крос-платформні функції. Нічого неочікуваного не сталось, але, тим не менше, деякі проекти виглядають дуже цікаво й обіцяюче.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!