Детальніше про нову приставку Nintendo

Детальніше про нову приставку Nintendo

 / 4 червня 2012 / Джерело: destructoid.com /  ,

Компанія Nintendo вирішила не чекати на початок виставки E3 і провела невелику закриту конференцію, на якій її перзидент, Сатору Івата (Satoru Iwata), розкрив журналістам трошки інформації про нову приставку Nintendo — «Wii U». На ілюстрації цієї статті, доречі, зображено геймпад цієї приставки.

Випуском Wii U Івата збирається не багато не мало — змінити ставлення до приставок як до пристрою для всієї сім'ї, змінити те, як приставка взаємодіє з телевізором та значно тісніше інтегрувати використання інтернету.

Функція «Miiverse» дозволить обмінюватись повідомленнями з друзями не покидаючи гру. В теорії, повідомлення можуть бути в форматі відео, тексту та намальованих за допомогою тачскріну зображень. Геймпад є цілком незалежним від самої приставки, може вмикати і вимикати її, має вбудований пульт для телевізора і дозволяє при бажанні продовжувати гру навіть із вимкненим телевізором — на екрані геймпаду.

Випуск приставки заплановано на кінець 2012. Більш детальну інформацію, скорше за все, можна буде дізнатись із прес-конференції Nintendo на E3.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!