Відрахунок до E3 2012 та всіх прес-конференцій

Відрахунок до E3 2012 та всіх прес-конференцій

 / 29 травня 2012 / 

Менше тижня залишилось до найважливішої річної події у сфері електронних розваг — виставка Electronic Entertainment Expo (коротко — E3) розпочнеться 5 червня і триватиме два дні, але головні події розпочнуться за день до відкриття виставки для публіки. 4 червня відбудуться прес-конференції таких компаній як Microsoft, EA, Ubisoft та Sony, а наступного дня відбудеться конференція Nintendo.

Цих конференцій кожного року з нетерпінням чекають всі, хто хоч якось причетний до ігрової галузі, адже саме на них компанії вперше демонструють трейлери нових ігор та роблять гучні анонси.

Я, як завжди, підготував сторінку із зручним списком конференцій на E3. У списку вказано український час початку конференцій та скільки до них залишилось. Всі конференції, як завжди, будуть транслюватись кількома ігровими сайтами (зокрема Gamespot та Gametrailers) одночасно і їх можна буде переглянути як в прямому ефірі, так і в записі після їх завершення.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!