Письменник подав в суд на Assassin's Creed

Письменник подав в суд на Assassin's Creed

 / 18 квітня 2012 / Джерело: gamasutra.com / 

Американський автор-фантаст Джон Байсвенджер (John Beiswenger) подав у суд на компанію Ubisoft та сайт Gametrailers. Він стверджує, що сюжетна лінія франчайзу Assassin's Creed, перша гра якого вийшла у 2007-му, надто вже схожа на виданий ним у 2002-му роман «Link». Судовий позов містить 11 пунктів порушення авторського права в іграх, книжках та трейлерах франчайзу Assassin's Creed.

Зокрема у романі «Link» центральне місце займає пристрій, який дозволяє персонажу пережити події з життя його предків. Автор роману вказує, що пристрій «анімус» у іграх Ubisoft, який дозволяє робити те ж саме, безпосередньо зкопійований з його книжки. Крім того у романі також є згадки про асасінів, присутнє релігійне підгрунтя, сюжет вплетений в історичні події і так далі.

Письменник, який крім того є також інженером та власником 20-ти патентів в галузі електроніки, стверджує, що Ubisoft заробив на його ідеях і вимагає грошової компенсації у розмірі 5,25 мільйонів доларів, а також вимагає відмінити випуск Assassin's Creed 3 та інших продуктів цього франчайзу.

Ubisoft наразі ніяк не відреагував на позов.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!