Чому інтернет дав цій людині мільйон доларів за один день

Чому інтернет дав цій людині мільйон доларів за один день

 / 10 лютого 2012 / Джерело: kotaku.com /  , ,

Переклад статті з Kotaku.

Якщо ви не в курсі то нагадаємо, що ідея створення створення відеогри на Kickstarter'і побила всі рекорди, зібравши понад мільйон доларів протягом одного дня.

Це. Просто. Шалено. І напрошується запитання: чому? Чому стільки людей бажають вкласти гроші в ідею, якою сама ігрова індустрія не цікавиться?

Все просто. Бо індустрія не давала людям чого вони хотіли.

Передові видавці відеоігор хочуть продавати блокбастери. Вибухові, дорогі екшни. Call of Duty, Grand Theft Auto, ігри з привабливою картинкою і водночас позбавлені зайвих деталей, щоб не занадто обтяжувати і більше розважати середньостатистичного геймера, або принаймні заставити його ці ігри купувати.

Такий метод дозволяє продавати тонни ігор, але заодно він відштовхує інший тип покупців. Тих, хто звик до скромніших і вдумливіших ігор. Або тих, хто любить грати не поспішаючи. Або тих, кому деколи подобається усамітнитись подалі від галасуючих підлітків.

Коли видавці дивляться на мільйонні продажі Call of Duty вони дечого не бачать. Вони не бачать переліку людей, що не купують ці ігри. Вони не прислуховуються до бажань людей, яким цікаві якісні ігри (хай пробачать мене Facebook та iPhone), але яким не цікаво їсти попкорн і дивитись на вибухи.

Я не хочу сказати, що всі видавці роблять бездумні, шумні ігри. Paradox, для прикладу, цілком нормально виживають створюючи ігри для поціновувачів розважливої, обдуманої війни. Але меншим видавцям часто доводиться йти на компроміси в плані якості та масштабів. Telltale, для прикладу, звичайно, розробляє квести, але якщо ви зустрінете людину, яка вважає їх настільки ж дотепними та смішними як і старі ігри Lucasarts, передайте їй, що вона божевільна.

Гіганська хвиля ентузіазму і, що важливіше, грошей, які вчора отримав проект Double Fine доводить, що є безліч геймерів, чию думку не враховують. І треба було тільки прислухатись до них і дати їм можливість спрямувати свій ентузіазм у правильне русло, щоб сталось невелике чудо.

Звичайно, я погоджуюсь з Джейсоном (Jason Schreier, стаття), це ніяк не змінить бізнес. Це одна гра, за якою стоїть одна з найзнаменитіших людей у цьому жанрі. Складно буде привернути таку ж увагу і кількість грошей іншими засобами, тим більше що новизна і оригінальність першого інгрового мільйонера на Kickstarter'і вже не повториться.

Але зате є шанс, що інші жанри та розробники зможуть скористатись прогалиною в індустрії, яку знайшли Шафер з його командою. Скільки є ще мертвих чи забутих жанрів, прихильники яких готові заплатити аби побачити результат роботи своїх кумирів які, на відміну від скромних інді-розробників, мають достатньо досвіду для створення чогось великого? Космічні симулятори. Походові стратегії. Симулятори польотів. Текстові квести. Список довгий.

І навіть якщо такого шансу немає, що ж, принаймні можна сподіватись що Activision, Electronic Arts, Ubisoft і, так, навіть THQ уважніше приглянуться до цих подій і зроблять висновки. Є ігри, в які ми хочемо грати і які ви нам не даєте. І якщо ви не дасте їх нам, ми просто заплатимо авторам напряму, щоб вони їх нам зробили.

Примітка: цей матеріал є дослівним чи частковим перекладом іншомовної статті. Оригінал читайте на kotaku.com.
Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!