Тім Шафер пропонує зкинутись на розробку квеста

Тім Шафер пропонує зкинутись на розробку квеста

 / 9 лютого 2012 / Джерело: kickstarter.com /  ,

Тім Шафер (Tim Schafer), знаменитий розробник таких ігор як Full Throttle, Grim Fandango, серії Monkey Island та Psychonauts запропонував до уваги любителів старих квестів наступний проект. Він пропонує всім бажаючим зкинутись хто скільки може, а коли назбирається чотириста тисяч доларів — компанія Double Fine Productions, засновником якої і є Тім, займеться розробкою квеста, а заодно буде документувати процес розробки на відео.

Пожертвувати можна на сайті проекту Kickstarter, там же можна подивитись відео про сам проект, а також переконатись, що половину потрібної суми він зібрав всього за один день. Ті, хто пожертвує суми вказаних розмірів отримають певні переваги і призи.

Тім не обіцяє, що гра обов'язково вийде вдалою, але заспокоює, що в разі невдачі буде всеодно цікаво подивитись фільм про їх провал. Гру планується випустити на Steam, про інші платформи нічого не сказано.

UPD: Не пройшло й 20 годин, як фанати Double Fine пожертвували суму в два рази більшу за заплановану.

UPD: За 24 години було зібрано мільйон доларів. Double Fine святкує.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!