Наступний Assassin's Creed буде найбільшою грою серії

Наступний Assassin's Creed буде найбільшою грою серії

 / 26 січня 2012 / Джерело: mcvuk.com /  ,

За словами президента Ubisoft, Іва Гільмо (Yves Guillemot), цьогорічне продовження Assassin's Creed буде найбільшою грою у цьому франчайзі. Воно повинне вдихнути в серію нове життя і наділити її новими ключовими персонажами, чого не робилось ще з 2009.

Ів Гільмо не вважає, що щорічні релізи згубно впливають на франчайз і покладає великі надії на цьогорічне продовження, що заплановане до випуску в кінці 2012.

«Assassin's Creed це неймовірний франчайз і від нього очікують все більших звершень. Наразі ми цілком задоволені нашими успіхами: в США Assassin's Creed: Revelations трималась в десятці кращих впродовж цілого календарного року, що вказує на присутність попиту,» — каже Гільмо сайту MCV.

«Ми вважаємо, що випускаючи регулярні продовження та поширюючи бренд на інші платформи ми задовільним цей попит і привабимо нових шанувальників.

І ми впевнені, що наступна частина Assassin's Creed буде найбільшою у всій серії.»

В Ubisoft великі плани на 2012. У минулому році вони зайняли другу сходинку серед видавців у Великобританії.

«Безумовно, ми змагаємось з EA та Activision.» — додає Гільмо, — «Якщо ми продовжимо випускати високоякісні ігри та приваблювати в компанію талановитих людей, я впевнений, ми зможемо стати номером один.»

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!