XCOM повернеться у вигляді походової стратегії

XCOM повернеться у вигляді походової стратегії

 / 6 січня 2012 / Джерело: pc.ign.com / 

XCOM: Enemy Unknown — так буде називатись нова гра легендарної серії XCOM. Розробляє її Firaxis Games — компанія, відповідальна за Civilization V. На відміну від тактичного шутера XCOM, який розробляє 2K, ця гра буде ближчою до оригінальної серії, знайомої багатьом з 90-х — гра буде складатись з елементів походової стратегії та стратегії в реальному часі.

«Це була наша мрія,» — говорить Стів Мартін (Steve Martin), президент Firaxis, — «відтворити X-COM такою, якою бачимо її ми. Ми віддані шанувальники оригінальної гри і для нас це шанс, який випадає раз в житті — відтворити настільки улюблену всіма гру як XCOM.

Ми обережно ставимось до розробки XCOM: Enemy Unknown, щоб зберегти в ній ті елементи, які принесли успіх та повагу оригінальній X-COM, а також створюємо цілком нову історію та геймплей, які сподобаються як фанатам класичної гри, так і новим поціновувачам франчайзу.»

Інформації про гру наразі мало. Відомо тільки що гра буде стратегією та буде мати знищуване оточення. Вийде гра як на PC, так і на сучасне покоління приставок. Реліз, наразі, заплановано на осінь 2012.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

rar | 6 років тому | #

Багато читав про цю гру,кажуть класна.Деякі журнали навіть називають кращою грою зі всх існуючих,гра справді така крута ?

andrii | 6 років тому | #

Досить хороша, але ясно, що в ігри 90-х зараз грати не дуже цікаво. Enemy Unknown обіцяє відродити всі переваги перших X-COM'ів. От тоді і подивимось.

mik787 | 6 років тому | #

Маю зараз X-COM UFO Defence. Гра десь 2008-2009 року. Виглядає жахливо. Розібратись самому не реально. Але бачив в ютубі проходження цієї гри, тому і придбав=)