Bastion продався півмільйонним тиражем

Bastion продався півмільйонним тиражем

 / 4 січня 2012 / Джерело: destructoid.com /  ,

Як повідомив Грег Касавін (Greg Kasavin) — творчий керівник та сценарист незалежної компанії Supergiant Games — продаж гри Bastion нещодавно сягнув цифри в 500 000 копій, що заставляє задуматись про можливий сіквел.

«Bastion показав себе достатньо добре для того, щоб ми могли дозволити власноручно фінансувати наш наступний проект і відвести йому необхідну кількість часу» — розповів Грег. Також він підтвердив, що його команда у тому ж складі візьметься за наступний проект.

«Ми завжди виходили з того, що Bastion повинен бути самодостатньою грою, але створювали багатий та насичений світ, в якому могли б відбуватися й інші історії,» — каже Касавін. «Я не знаю чи повернемось ми до світу цієї гри, але якщо ми це зробимо, то тільки в момент, коли команда буде хотіти цим зайнятись більше всього іншого. Ми не можемо керуватись тільки фінансовим фактором — Bastion створювався не так.»

Нагадаємо, що інді-гра Bastion крім цього отримала ще й безліч позитивних відгуків та виборола нагороду за найкращий саундтрек на Spike Video Games Awards.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

andrii | 7 років тому | #

Доречі, купив і пройшов Bastion. Мені гра дуже сподобалась, хоч вона і зі своїми мінусами.