Чи закрилась GSC Game World і чи буде S.T.A.L.K.E.R. 2?

Чи закрилась GSC Game World і чи буде S.T.A.L.K.E.R. 2?

 / 10 грудня 2011 /  ,

Багато ігрових журналів зараз стверджують, що компанія GSC Game World — розробник «Козаків» та S.T.A.L.K.E.R. — закрилась. Офіційних підтверджень поки що не було, але були досить переконливі статті на декількох сайтах.

Зокрема про це пишуть Українські новини, а також Сергій Гальонкін — колишній головний редактор журналу Gameplay — підтверджує у своєму блозі, що весь колектив компанії розпустили.

Можливих причин закриття багато. Серед них невдоволеність Сергія Григоровича (голова GSC) ходом розробки S.T.A.L.K.E.R. 2, наїзди силових структур на компанію; Гальонкін наводить інші причини: за його словами однією з причин могло бути, що S.T.A.L.K.E.R. 2 виходила тільки для PC, а домовитись з видавцями про її випуск на приставки у фірми не вдалось, оскільки тема пост-апокаліпсису в східній Європі вже не цікава ні видавцям ні публіці.

Разом з новиною витекли в мережу концепт-арти майбутньої гри. Деяким коментаторам вони видались настільки другосортними, що вони не проти позловтішатись з долі гри.

Тим не менше, зловтішатись рано — до офіційних новин від самої GSC та Сергія Григоровича судити про долю компанії та S.T.A.L.K.E.R. 2 не варто. Цілком можливо, що Григорович просто передасть розробку гри в інші руки, адже це всетаки відомий бренд. А справжніх причин закриття GSC ми можем так і не дізнатись.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!