Spec Ops: The Line — гра, на яку варто звернути увагу

Spec Ops: The Line — гра, на яку варто звернути увагу

 / 1 грудня 2011 / Джерело: destructoid.com / 

У 2009-му, на церемонії Spike Video Game Awards, компанія 2K Games вперше показала трейлер Spec Ops: The Line і з того часу про гру фактично не було чути. Багато хто вважав, що 2K припинили розробку гри, але весь цей час компанія провела в роботі над нею і нещодавно опублікувала перші її відео, скріншоти та концепт-арти, а також запросила журналістів зіграти у двогодинну демо-версію.

За словами журналіста з сайту Destructoid, Spec Ops: The Line — це військовий шутер, але аж ніяк не типовий і не про-військовий шутер. Автори гри приділили велику увагу створенню правдоподібних персонажів, характери яких розвиваються та міняються впродовж сюжету.

Дія гри відбувається в Дубаї, де шість місяців тому, під час піщаної бурі зник загін амеркианських солдат, що виконував там рятувальну операцію. Головний герой — капітан Мартін Уокер, голосом якого є Нолан Норт (Nolan North), що озвучував Дрейка в Uncharted та Дезмонда в Assassin's Creed. Його, та його команду чекає зруйнований Дубай та місія — розшукати та врятувати виживших, радіосигнал від яких був недавно отриманий.

Журналіст стверджує, що гра поставлена на дуже високому кінематографічному рівні та заслуговує порівняння з кращими екземплярами жанру, такими як Uncharted. Крім того в ній присутні складні моральні дилеми, а сценарій ставить гравця в настільки правдоподібне середовище, що до їх вирішення він підходить значно серйозніше чим в інших іграх. Атмосфера, створена грою, не заставляє гравця відчувати себе героєм — вона дає зрозуміти важкість вбивства та бажання вижити будь-якою ціною.

З точки зору геймплею — це шутер від третього лиця: є стрільба з-за прикриття, сліпа стрільба і можна віддавати накази товаришам по команді. Керування командою просте і зрозуміле: тримаючи праву кнопку джойстика можна підсвітити курсором ворога і ваші солдати його знешкодять. Таке керування стає у пригоді у стелс-місіях.

Мультиплеєр Spec Ops: The Line поки що не демонструють, оскільки головна її складова — майстерно відточена кампанія, з сюжетом, якого ще не було у військових шутерах і який заставить гравця відчути тягар морального вибору солдата та тиск скрутних обставин.

Таким чином схоже, що ця гра стане одним із найбільших хітів 2012-го. Більш точна дата виходу поки що не відома. Гра вийде на всіх популярних платформах: Xbox 360, PlayStation 3, PC. Я обов'язково продовжу стежити за цією грою, хоч і не дуже люблю військові шутери — відгуки про цю неї дійсно багатообіцяючі.

А поки що пропоную вашій увазі такий трейлер:

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!