У французькому осередку мистецтва — виставка відеоігор

У французькому осередку мистецтва — виставка відеоігор

 / 29 листопада 2011 / Джерело: ua.euronews.net /  ,

Великий палац («Гран-пале») — один з найвідоміших культурних і виставкових центрів Франції — відкрив виставку, що складається цілком із відеоігор. Тут зібрані найвідоміші представники електронних розваг починаючи з 70-х років і до нині. У кожну гру відвідувачам пропонують зіграти на оригінальному її обладнанні.

Цією виставкою організатори хочуть зайвий раз підкреслити статус відеоігор, як сучасного мистецтва.

«Багато митців,» — говорить один із організаторів —, «що сорок років тому, можливо, були б режисерами чи художниками, тепер працюють над розробкою відеоігор.»

Сучасна репутація відеоігор сильно заплямована страшилками мас-медіа про надмірність насилля та залежність від них, а організатори виставки спробували показати ігри в позитивному світлі, адже основний принцип гри: якщо в тебе щось не виходить — спробуй ще раз. Ігри здатні приносити користь — тренувати реакцію, допомагати в навчанні, підвищувати самооцінку та багато іншого.

Для тих, хто за щасливим збігом обставин зараз знаходиться в Парижі та планує відвідати виставку — повідомляємо, що вона триватиме до 10 січня 2012.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!