I Am Alive не вийде на PC через піратство

I Am Alive не вийде на PC через піратство

 / 24 листопада 2011 / Джерело: destructoid.com /  , ,

Творчий директор проекту «I Am Alive», Станіслас Меттра (Stanislas Mettra) пояснив чому гра не вийде на PC. У всьому винне явище вільного розповсюдження інформації (це тепер нова назва піратства). Працівник Ubisoft боїться, що випустивши гру на PC фірма лиш викине гроші на вітер, а молоді люди просто зкачають її з торентів.

«Ми чітко і ясно чуємо як PC-гравці жаліються на відсутність версії гри для них,» — сказав Меттра сайту IncGamers.com. «Але через що вони галасують: через відсутність версії чи через те, що дійсно хочуть грати в цю гру? Чи куплять вони її, якщо ми її випустимо?»

Станіслас продовжив свою думку наступним чином: «Це складно тому, що піратство процвітає, мало людей платить за PC-ігри і ми маємо точно зважити чи варто затрачатись на розробку. Можливо 12 людей за три місяці зможуть портувати гру на PC — це не величезні затрати, але це всеодно затрати. Якщо гру купить всього 50 тисяч людей то воно того не варте.»

Шкода, бо I Am Alive виглядає обіцяюче. Але й розробників можна зрозуміти, адже, скорше всього, вони відштовхуються від свого попереднього досвіду.

Реліз гри відбудеться цієї зими на Xbox 360 та Playstation 3.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

rar | 7 років тому | #

Можливо буде так як і з GTA 4, кривий порт і через 1 рік.

andrii | 7 років тому | #

Ну GTA 4 це повномасштабна гра, а тут вроді як шось поменьше бо цю її навіть на дисках не випускають так економлять. Її тільки зкачати можна буде. Я думаю PC порт зроблять, якщо вона добре окупиться на приставках. І, мабуть що дійсно аж через рік після виходу.

rar | 7 років тому | #

Дискі потроху вимирають, цифровіпродажі вже становлять 60%.Я навіть чув що можливо рокстар GTA 5 будуть продаваті тількі у цифровому вигляді.

andrii | 7 років тому | #

Я тільки за. Ніколи не купував ігри на дисках. Але не дуже віриться на рахунок GTA. В америці і європі люди досі люблять володіти фізичною копією і не залежати від інтернету. Ну і мережам ігрових магазинів якось не хочеться втрачати бізнес. Хоча, мабуть це таки справа часу поки всі перейдуть на цифрову дистрибуцію. Це майже те сам, що зараз переживає музична індустрія.