Bioware продовжує дразнити нас новою грою

Bioware продовжує дразнити нас новою грою

 / 23 листопада 2011 / Джерело: overclockers.ru /  ,

Компанія Bioware, якій належать такі успішні франчайзи як Dragon Age та Mass Effect нещодавно натякнула нам на те, що розробляє повністю нову гру показавши ось це зображення. З нього мало що зрозуміло, але чомусь велика частка коментаторів на ігрових сайтах побачила в ньому пост-апокаліптичний шутер.

Сьогодні ж Bioware повідомили, що роскажуть про цю гру на церемонії нагород Video Game Awards (VGA), що відбудеться в Лос-Анжелесі 10-го грудня і буде транслюватись в прямому ефірі сайтом Spike. Разом з цим вони показали дуже короткий — двосекундний — тізер цієї гри, на якому видно військові дії і після перегляду якого фанати почали сперечатись чи буде ця гра в жанрі RTS (стратегія в реальному часі), FPS (шутер від першої особи) чи може комбінацією цих жанрів. Але покищо нічого не відомо точно і залишається чекати десятого грудня та терпіти те, як Bioware дразнить нас відкриваючи найменші крихти інформації про гру.

Особисто я не думаю що це буде військовий шутер від першої особи, яких зараз і так більше чим достатньо. Я сподіваюсь на щось більш іноваційне. А чого чекаєте від цієї гри ви?

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

rar | 7 років тому | #

Я читав що можливо це нова частина Command & Conquer але Bioware і стратегіїї))))).Кращеб вони взялися за роботу над Dragon Age 3, а тим хто робив 2 частину вбили шиферного гвоздяв голову і вигнали з компанії=\ Взагалі нерозумію як біовар могли випустит настількі погану гру.

andrii | 7 років тому | #

Ну зараз багато хто каже, що це може бути Command & Conquer, але в трейлері кажуть що це нова гра, яку розробляє новий підрозділ студії, тому можна сподіватись і на те, що гра не буде сіквелом попередніх ігор біовер. Хоча всяке може бути.

andrii | 7 років тому | #

Доречі сьогодні вечором вони нарешті покажуть в чому суть. Вроді на сайті Spike Video Game Awards буде пряма трансляція, тільки не дуже зрозуміло коли вона почнеться по нашому часу.