Перша інформація про наступний Assassin's Creed

Перша інформація про наступний Assassin's Creed

 / 4 жовтня 2011 / Джерело: eurogamer.net /  ,

Історія, що почалась в 2007-му у грі Assassin's Creed завершиться до грудня 2012. Розробник, Ubisoft Montreal натякає, що розповідь Дезмонда Майлса завершиться наступного року.

«В Assassin's Creed ми розвинули весь цей сюжет із кінцем світу в грудні 2012-го,» — каже творчий керівник Assassin's Creed: Revelations Александр Амаціо (Alexandre Amacio). «Ця дата швидко наближається і очевидним є те, що ми повинні розповісти цю історію до прибуття в цю точку.»

Ubisoft Montreal випустили чотири основних гри з часу, коли серія Assassin's Creed дебютувала в 2007-му, а Assassin's Creed 2 (2009) отримала два швидких продовження у вигляді минулорічного Brotherhood та цьогорічного Revelations (до виходу якого лишилось два місяці).

«Ми створили настільки сильну та складну розповідну складову гри, що нам хочеться докласти всіх зусиль і завершити ці ігри до вказаної дати,» — каже Амаціо. «Було б тупо з нашого боку, враховуючи, що гра розвивається своєрідній напів-реальності, завершити історію після цієї дати в реальності.»

А після завершення історії Дезмонда, Assassin's Creed можливо повернеться з новим протагоністом.

«Assassin's Creed складається з циклів — в нас є цикл Еціо і цикл Альтаїра, обидва з яких завершаться у Revelations, а також в нас є цикл Дезмонда, який повинен завершитись у грудні 2012,» — каже Амаціо. «Але всередині бренду багато інших циклів — в цьому його суть. Історія — наш ігровий майданчик.»

Тим не менше, зміна в планах розробки Ubisoft Montreal означає, що небувала швидкість, з якою випускались нові ігри знизить свої обороти.

«Ми змінюємо способи розробки Assassin's Creed вже зараз, і значить так більше не буде,» — каже Амаціо. «Наш підхід до розробки міняється під структуру наших циклів, щоб дати нам трошки більше часу на розробку.»

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!