Кнопка Like визнана незаконною в Німеччині

 / 21 серпня 2011 / Джерело: ua.korrespondent.net / 

Image: http://k.img.com.ua/img/forall/a/12527/3.jpg
Кнопка Like, що дає користувачам Facebook можливість поділитися контентом, не заходячи на свій аккаунт у соціальній мережі, порушує законодавство Німеччини. Про це заявив керівник незалежного центру захисту приватності Тіло Вайхерт, повідомляє The Local.

За словами Вайхерт, якщо на сайті розміщена кнопка Like, дані про його відвідувачів, їхні переходи та тривалість сесій передаються на сервери в США, навіть якщо відвідувач не зареєстрований у соціальній мережі Facebook. Це суперечить як законодавству Німеччини, так і юридичним нормам Євросоюзу, зазначив він.

Як визнали експерти центру, Facebook використовує інформацію для таргетування реклами, а також для збору даних про активність користувачів.

У зв'язку з висновками фахівців Тіло Вайхерт закликав всі компанії, розташовані на території землі Шлезвіг-Гольштейн, прибрати зі своїх сайтів кнопку Like до кінця вересня. Тим, хто проігнорує цю вимогу, загрожує штраф на суму до 50 тисяч євро. Як уточнює DW-WORLD, таке ж покарання може бути застосоване до тих, хто продовжить підтримувати сторінку шанувальників в соціальній мережі Facebook.

Раніше такою, що не відповідає законодавству Німеччини, вже була оголошена система розпізнавання осіб користувачів на фотографіях, що завантажуються в Facebook. Це було пояснено тим, що законодавство країни забороняє неліцензований збір біометричної інформації, такої, як відстань між очима або форма обличчя.

Нагадаємо, 11 серпня повідомлялося, що фахівці антивірусної компанії ESET виявили вірус, який поширився серед користувачів російськомовного сегменту популярної соціальної мережі Facebook.

Як повідомили в компанії, найбільшого поширення вірус під назвою Win32/Delf.QCZ отримав серед українських користувачів - їх 39% від загального числа. Слідом йде Росія з 19%, на Білорусь довелося 9% випадків виявлення вірусу. Крім того, в першій десятці країн, де було зафіксовано велику кількість виявлень нового вірусу, виявилися Таїланд, Словаччина, Чехія, Сербія, Ізраїль і Малайзія.

Особисто я ці всі соціальні мережі не люблю.Якшо подумати, то якась третя людина може знати про тебе все: хто твої друзі, міце роботи, домашню адресі і навіть Ім'я твого песика.

Висновок: СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ – ЦЕ ЗЛО!

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!