Valve офіційно оголосили Counter-Strike: Global Offensive

Valve офіційно оголосили Counter-Strike: Global Offensive

 / 13 серпня 2011 / Джерело: store.steampowered.com /  ,

Valve — розробники Counter-Strike, Half-Life, Left 4 Dead, Portal та Team Fortress — оголосили, що на початку 2012 відбудеться реліз Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO). Гра візьме за свою основу оригінальну Counter-Strike і розширить її новими режимами, персонажами, картами та зброєю. Також з'являться інструменти для пошуку ігрових партнерів, списки лідерів та, як стверджують розробники, деякі інші нововведення.

«Counter-Strike захопив ігрову індустрію зненацька, звичайний мод став найпопулярнішим онлайновим PC-екшном в світі майже відразу після його релізу в серпні 1999-го,» — каже Даг Ломбарді (Doug Lombardi) із Valve. «Останніх 12 років він залишається одною з найпопулярніших ігор у світі, очолює списки ігрових турнірів та перевищує цифру в 25 мільйонів проданих копій в межах франчайзу. CS: GO обіцяє розширити знаменитий геймплей CS та віддати його в руки гравців на PC, а також консолях наступного покоління та Mac.»

CS: GO розробляється Valve в партнерстві з Hidden Path Entertainment. Гра готується до випуску на початку 2012 і буде показана на виставці PAX Prime уже 26 серпня.

Більше інформації на офіційній сторінці гри у Steam.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

rar | 7 років тому | #

Цікаво буде побачити контру на консолях.