У Китаї ув'язнених заставляли грати в MMO

У Китаї ув'язнених заставляли грати в MMO

 / 26 травня 2011 / Джерело: eurogamer.net /  ,

Китайські тюрми використовували ув'язнених щоб заробляти золото в MMO, розповідає один із відсидівших.

Як повідомляє сайт Guardian, політв'язень Лю Далі (Liu Dali) стверджує, що під час перебування у трудовому таборі в Цзизі (Jixi) його заставляли грати ігри цілу ніч, щоб заробляти віртуальні гроші, які потім можливо продавати за реальні.

«Працівники тюрми заробили більше грошей заставляючи ув'язнених грати ігри чим вони заробили заставляючи їх працювати фізично,» — пояснює Лю.

«300 ув'язнених були примушені грати в ігри. Ми працювали 12-годинними змінами в таборі. Я чув, що вони могли заробити 5000-6000 юанів ($770-920) в день. Грошей ми не бачили. Комп'ютери не вимикали ніколи.»

Непогане проводження часу в тюрмі? Лю пояснює, що ігри були в придачу до повного робочого дня, протягом якого вони вирізали палички для їжі та виготовляли автомобільні сидіння. А в додачу існували також покарання за недостатню кількість заробленої ігрової валюти в день.

«Якщо мені не вдавалось виконати певну норму, мене карали фізично. Мене заставляли стояти із піднятими руками, а коли я повертався у загальну спальню мене били пластиковими трубами. Ми продовжували грати поки ми ледве щось бачили перед очима,» — каже він.

Згідно з цифрами Китайського Інтернет-центру, накопичена ігрова валюта Китаю сягала показника в 2 мільярди доларів 2008-го року. Вважається, що 80 відсотків світових професійних збирачів ігрового золота, так званих «фермерів», живуть в Китаї, що, якщо перевести у кількісний показник, приблизно дає 100000 людей, які проводять за грою повний робочий день.

Китайська влада нещодавно заборонила торгівлю без ліцензії, але Лю впевнений, що вона досі практикується в тюрмах по всій країні.

«Багато тюрм у північно-східному Китаї теж змушували в'язнів грати в ігри. Мабуть це відбувається досі,» — каже він.

На початку цього року розробники World of Warcraft, компанія Blizzard спробувала перекрити продаж ігрового золота, просячи PayPal приділити увагу цьому явищу та відмовляти своїм клієнтам, які замішані в такій торгівлі.

Примітка: цей матеріал є дослівним чи частковим перекладом іншомовної статті. Оригінал читайте на eurogamer.net.
Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

rar | 7 років тому | #

Бідні вязні)