Telltale розказують про Jurassic Park

Telltale розказують про Jurassic Park

 / 30 березня 2011 /  ,

Telltale Games почали рекламувати свій квест Jurassic Park, перший епізод якого вийде вже в квітні. У відео вони розповідають про свій підхід до гри, хваляться тим, що залучили до розробки палеонтологів, зберегли атмосферу фільму та постарались не робити ляпів, як по відношенню до фільма, так і до науки палеонтології.

Події гри відбуватимуться під час подій першого фільму, але з персонажами, які у фільмі залишились за кадром. Геймплей обіцяють зробити трошки менш квестовим і більш схожим на Heavy Rain.

А вас цікавить ця гра? Яке ваше ставлення до квестів?

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

vassilios de veritas | 7 років тому | #

Не люблю Telltale. Sam and Max Season 1 був нецікавим, оригінального гумору майже не було та й "полювання на пікселі"" нікуди не ділося. Пам'ятаю, мене тоді дуже обурило те, що за кожний епізод треба платити окремо, а в кожному епізоді нового контенту - кіт наплакав.

Season 2 був більш багатим на локації, але все одно досить нудним :(. Я гру закинув посеред четвертого епізоду - безглузді маріачі мене просто вбили.

alex1991 | 7 років тому | #

А мені навпаки подобаються Telltale, а особливо Tales Of Monkey Island та Back To The Future :)

andrii | 7 років тому | #

Sam and Max не грав. Грав Tales of Monkey Island і Back to the Future покищо 2 епізода. Платити треба тільки раз за всі епізоди і наступні безплатно додаються. Принаймні зараз система так діє, по-іншому не бачив в них. А полювання на пікселі в Jurassic Park ніби взагалі не буде не буде. Там не такий квест типу point&click стандартний, а щось типу вибору певних дій в даний момент часу, шоб виходило як кіно, де можна вчасно вибрати ту чи іншу дію в потрібний момент.

Я вважаю шо Telltale круті. Фактично ніхто більше квестів не робить, а вони успішно один за одним стругають їх, при чому ті, що я бачив мені дуже подобаються.