Негативні оцінки Homefront загрожують прибуткам THQ

Негативні оцінки Homefront загрожують прибуткам THQ

 / 16 березня 2011 / Джерело: destructoid.com /  ,

Видевець THQ багато ставив на футуристичний шутер Homefront. Після недавнього його релізу, в інтернеті активно почали з'являтись негативні та посередні відгуки про гру, у зв'язку з чим акції THQ впали в ціні більш ніж на 25% — негативні оцінки відлякують інвесторів.

Ранні оцінки Homefront були позитивними, але з часом рецензенти почали виражатись більш критично. Оцінки гри сайтами та журналами різняться і коливаються в межах 5-9 із 10 балів.

«Схоже, що гра резонує із споживачами,» — сказав, без особливих переживань, директор THQ, Браян Ферел (Brian Farrell), — «Це масовий продукт. Глянем, що скажуть гравці.»

Нажаль, «гравці» не кажуть нічого нового. Оцінки гравців також коливаються в подібному діапазоні. Так що, користувачі, як і серйозні рецензенти розділились у своїх оцінках і, судячи по всьому, низьких оцінок наразі більше.

THQ стверджують, що для того, щоб покрити витрати на розробку, їм необхідно продати два мільйона копій гри, тож це серйозна справа для компанії. Якщо Homefront вилетить у збитки, це буде серйозною проблемою для видавця.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!