Valve сполучить сюжети Portal і Portal 2

Valve сполучить сюжети Portal і Portal 2

 / 12 березня 2011 / Джерело: kotaku.com /  ,

Події Portal 2 відбуваються через сотні років після подій першого Portal і за цей час дослідницька установа Aperture Science встигла покритись різноманітною рослинністю. Так що ж відбулось? Valve планує заповнити деякі пробіли у найближчі тижні, до 18 квітня, коли виходить Portal 2.

«Ми збираємось випустити дещо, про що ми наразі не говоримо, що трошки заповнить порожнечу в сюжеті,» — сказав сьогодні один із сценаристів Portal 2, Ерік Волпау (Erik Wolpaw) на виставці PAX East. «Ми зробимо це до релізу.»

Невідомо скільки інформації нам дадуть. Valve замовчує, яким чином ми знову берем на себе роль піддослідної Чел (Chell) із попередньої гри, хоча приміщення Aperture були закинутими вже сотні років. «Ви були в кріо-камері,» — відповідає Волпау. «Вам просто попалась хороша, або ви живучіші.»

Події Portal відбувають у всесвіті ігор Half-Life і вони сходяться між собою. «Portal відбувається після Half-Life 1 і перед Half-Life 2,» — каже Волпау. «Не вдаючись у деталі, скажу, що Portal 2 слідує далі.» На запитання чи відбувається Portal 2 після Half-Life Episode 2 він промовчав. Видимо, не хотів зачіпати цю тему.

Ігри Portal та Half-Life існують в одному світі, але вони не особливо пересікаються, каже Волпау. «Ми намагались зберегти дистанцію так, як ми це зробили в першому Portal. Шанувальники Half-Life помітять деякі речі, але якщо ви не грали Half-Life вони фактично не привернуть вашої уваги. Ви не побачите Гордона, крокуючого закладом.» Він вказав на те, що X-Files мали загальний сюжет, але були і серії з свобіднішим змістом. «Aperture Science схожа на наукову кімнату сміху, на бульбашку, що самостійно існує у серйозному всесвіті Half-Life.»

Найближчими днями ми дізнаємось більше інформації від Еріка Волпау.

Шанувальникам гри також буде цікаво, що сьогодні вперше був представлений новий персонаж Portal 2 — Кейв Джонсон (Cave Johnson), засновник Aperture Science. І його буде озвучувати J. K. Simmons, відомий за фіьмами серії Spider Man.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

andrii | 7 років тому | #

Кому цікаво, вже сполучили давно. Коміксом.