Чим BioShock Infinite відрізняється від BioShock

Чим BioShock Infinite відрізняється від BioShock

 / 12 березня 2011 / Джерело: pc.ign.com / 

Давно ми не чули нічого нового від розробників BioShock Infinite, але сьогодні на виставці PAX East, яка зараз проходить у Бостоні, Кен Левін (Ken Levine) та інші розробники Irrational Games поділились новою інформацією про те, як вони створювали літаюче місто Колумбія, в якому і відбуватиметься сюжет BioShock Infinite. І хоча гра виходить аж у наступному році, вона явно буде одною із кращих ігор 2012.

Вийняткова атмосфера

Спочатку планувалось просто взяти BioShock і перекинути його в небо. На показаних сьогодні ранніх концепт-артах коридори Колумбії виглядають не менш сирими, темними та зловісними ніж в підводному місті Rapture, в якому відбувалась попередня гра. Але якщо ви бачили трейлер BioShock Infinite, то вже переконались, що сіквел буде кардинально відрізнятись від оригіналу — він яскравий, кольоровий та навіть засліплючий.

Небо, як описує його Левін «синє, як на четверте липня». Вітер розвіває яскраві, американські прапори. Це місто сильно відрізняється від затоплених коридорів та зал Rapture.

Розповідна частина гри тісно пов'язана із мистецькою і, коли стиль Левіна прийняв форму американської «вийнятковості», стало ясно, що похмурий вигляд Rapture більше не підходить. Події BioShock Infinite відбуваються в альтернативному 1912 році, в час технологічних проривів та оптимістичного майбутнього. Це породило теорію про американську вийнятковість, або відчуття, що Сполучені Штати грають самі по собі, в своїй власній лізі. Щоб передати це відчуття, BioShock Infinite виглядає як ідеальний День Незалежності.

Видимість

В оригінальному BioShock ви могли виглянути в ілюмінатор і побачити косяк риб, що пропливає за кущем водоростів і це був максимум того, що ви могли побачити у світі за межами Rapture. Тим не менше, в BioShock Infinite, якщо ви побачите вежу в далечі, чи подвір'я десь внизу, у вас будуть всі шанси туди потрапити. Сіквел буде більш відкритим чим оригінал, але й не таким відкритим як, наприклад, Red Dead Redemption. Плюс історія і надалі буде росказана без вставних відеороликів.

«Ми не робив вставні сцени,» — сказав Левін, — «Це не наша фішка.»

Левін також зауважує, що ставлячи BioShock під водою вони «трошки продешевили». Вас просто ставлять в коридор і дають декілька декорацій ззовні нього.

Новий засіб пересування

Основним засобом пересування в Колумбії, та основною ігровою механікою BioShock Infinite стали рейки, які дають вам можливість зачепитись за них і швидко пересуватись по місту. Ось як кен левін описує цю систему:

«Це як кататись на американських гірках, тільки ви висите в повітрі, а в руці у вас й***ний пістолет.»

У цій десяти-хвилинній демонстрації можна побачити це все на власні очі:

А що ви думаєте про BioShock Infinite? Як він виглядає порівняно з першим?

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!